2737
2734
عنوان

خانوما ترو خدا بیاین نگرانم خیلی

149 بازدید | 15 پست

من صبح داشتم خمیازه میکشیدم صبح ،بدنمو کشیدم یهویی احساس کردم کنار ناف سمت راستم کشیده شد انگار عظله شکمم کشیده شد من هفته۱۲بارداری هستم خیلی نگران شدم یعنی ممنکنه خدایی نکرده اتفاقی واسه بچه ام پیش اومده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راست میگین اینقدر ترسیدم بدنمو کشیدم انگاری یه نفر محکم گوشت شکممو کشید کنار نافم دقیقا

نه بابا.اصلا نترس عزیزم . ..الان حساس شدی و بیشتر حس می‌کنی ..من عید خودم خونه تکونی کردم ...از تخت بگیر تا فرش و هرکاری که بود کردم ... خدارو شکر هیچی نشد ..حتی ترشحی چیزی هم نداشتم .. خدارو شکر .‌

عزیزم خدا خودش داده خودشم مواظبشه ..من دیگه تجربه کردم موندم که چقدر قشنگ ..

2738

توی بارداری مخصوصا ماه های اول نباید خودتو کش و قوس بدی. مثلا نباید دستتو بلند کنی و چیزی رو از روی بلندی برداری. برای جنین ضرر داره. 

از دفعات بعد مراقب باش

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

منم هفته دوازده هستم و بارها این اتفاق واسم افتاده. مخصوصا یکم خودمو کش میدم. صبح ها هم که میخوام جابجا بشم از یه سمت به سمت دیگه شکمم تیر میکشه

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.
منم هفته دوازده هستم و بارها این اتفاق واسم افتاده. مخصوصا یکم خودمو کش میدم. صبح ها هم که میخوام جا ...

شکمم همش تیر میکشه اون هیچ اما این یجوری بود که انگاری گوشت شکممو محکم کشیدن ،اصلا درد نداشت عین حرکت بچه ی ۷ ماهه بود 

2706