2733
2739

خيلييي ناراحتم

ميشه بيايد هرراهي ب ذهنتون ميرسه بهم بگيد؟؟؟

اصلا حالم گرفته شده

ب زور اوردمش روي نمودار...

اينجوري همش پريد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم انتی بیوتیک دادم وزنش نیم‌کیلو کم شد. ولی حساس نیستم رو وزنش دوباره جایگزین میشه ایشالله

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
به جای آنتی بیوتیک وچرک خشک کن داروی امام کاظم می‌دادی واکسینه میشد و دیگه مریض نمیشد https://www.e ...

يكي ازاقوامم ازاينا ك شما ميكي ميگه

بيخيال

گاهي نميشه

دكترشم تا عفونت جدي نباشه  دارو نميده

پرده ي گوشش التهاب داشت و مايع پشت گوشش بود

يه جاهايي طب اسلامي خيليم خوبه

يه جاهايي جواب نميده

بهش غذاهای پرکالری مثل گوشت و تخم مرغ و سیب زمینی بده کره بنداز داخل سوپش شیر تقویتی پدیاشور هم خی ...

پدیا شور واقعا خوبه؟ امتحان شدست؟ پسر منم شیر خشکیه اگه تاثیر داشته باشه منم میدم بهش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
منم انتی بیوتیک دادم وزنش نیم‌کیلو کم شد. ولی حساس نیستم رو وزنش دوباره جایگزین میشه ایشالله

عههه پس شمام تجربشو داري مانترا

پسر من ريزه اخه خودش

تازه درستش كرده بود نرمال شده بود،حالم گرفته ست...

عههه پس شمام تجربشو داري مانترا پسر من ريزه اخه خودش     تازه درستش كرده بود نرمال شده ...

چنده قد و وزنش

بهش غذاهای پرکالری مثل گوشت و تخم مرغ و سیب زمینی بده کره بنداز داخل سوپش شیر تقویتی پدیاشور هم خی ...

عزيزم من كارم همينه....

سوپش فقط با ماهيچه و قلمه

صبحانه لب ب هييييييچي نميزنه 

پنيرو تف ميكنه تخم مرغو لب نميزنه

كره عوق ميزنه

مجبورم حريره درست كنم كره و سويق و عسل بريزم توش

پدیا شور واقعا خوبه؟ امتحان شدست؟ پسر منم شیر خشکیه اگه تاثیر داشته باشه منم میدم بهش

پدیاشور خیلی خوبه

من برای پسرم شیرمایع پدیا شور  گرفتم و راضی بودم

و دوستم به دخترش پودرشو میداد اونم افزایش وزن داشت

البته اصلشو بخر

من برای دوستم از بنی هاشم ۹۰۰ گرمی رو ۲۵۰ خریدم

پدياشور نياز ب مشورت پزشك نداره؟؟

داروخانه داره؟؟

دخترم ماشالله همه جيش اوكي يود ازاين ماجراها سرم درنيورد  

2706