2733
2739
عنوان

نتردام : ازدواج...اما....

605 بازدید | 53 پست

یه دختر و پسری رو میشناسم که حداقل 5 ساله با هم دوستن ،حالا پسره رفته خواستگاری دختره و قرار و مدار ازدواجو گذاشتن و تقریبا کار تمامه ،من خانواده دختره رو نمیشناسم و فقط دختره رو در حد عکس دیدم و برخوردی نداشتم باهاش ؛یه دختر محجبه و خوشتیپ  با چهره ای ساده و ملیح که از عکس برداشت میشه کرد که دختر خوبیه در نظر اول الباقیشو نمیدونم فقط در حد نگاه اول تشخیص دادم ؛دیدی ادم یه عکس میبینه یه برداشتی از صاحب عکس میکنه اونجوری منظورمه 

بقیشو تو پست بعد میگم زیاد نشه حوصلتون بگیره بخونه از قبلم تایپ نکردم زمان بدید تایپ کنم تهش میخوام به یه نتیجه ای برسیم من فعلا مینویسم کامنت جواب نمیدم اخرش میحرفیم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بود دختره که در این حد میشناسم چونکه شناخت من از پسره و خانوادشه ضمنا دختره 22 سالشه و پسره 27 سال 

حالا پسره 

خودش پسر خوب و سالم و درستیه کار داره و درسم خونده ماشین داره ولی خب خونه نداره از پس اندازشم چیزی نمیدونم ظاهرش و اینها هم اوکیه  

2731

اسمتو دیدم یاد کلیسای نتردام افتادم😔

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
این بود دختره که در این حد میشناسم چونکه شناخت من از پسره و خانوادشه ضمنا دختره 22 سالشه و پسره 27 س ...

خدا کمک کنه خونه دارم بشن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738

ایتجا خیلی خوندم که اکثریت با قوم شوهر مشکل دارن اینکه خانوادش فرهنگش فلانه جاری یه جوره خواهرشوهر اختلاف فرهنگی و و و 

خانواده پسره 3 تا داداشن یه خواهر که ففط یه داداش ازدواج کرده و بچه دارن و یه پدر و یه مادر 

من کامل خانواده پسر و میشناسم عروس اول اون خانواده که افتضاحه از لحاظ شخصیتی و بزرگتر از عروس جدیده حداقل 15 سال  خواهرشوهر که یه دختر مجرده منتهی اونم شخصیت جالب نداره پدر شوهره و مادرشوهره که مدام دعوا میکنن حتی جلو عروس اول که انقده دعوا کردن پرو شده به اصطلاح و احترام نگه نمیداره و کلی با هم مشول دارن خانوادگی بخوام بگم زیاده 

یعنی من متاسفم برای عروس جدید که میخواد بیاد تو این خانواده در ظاهر خانواده پسر خیلی اوکی هستند و کلی چیز میز بردن برا عروسه موقه خواستگاری تازه ولی خب مگه اینها مهمه ؟

ادمم که نمیتونه بره بگه حیف تو که میخواهی بیایی تو همچین خانواده ای نه طرف قبول میکنه و بهت برچسب میزنه نه میشه گفت و اینجاست حرف اصلی من 

الان اون دو نفر همو میخوان شما هر کار کنی اونا منصرف نمیشن 

مشکلات برا همه هست 

هیچ خانواده ای همه چی تمام نیست

شاید دهتره ازونا بدتر باشه و درو تخته حور شده باشن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706