2737
2739

دوستایی که رفلاکس معده دارن من ۲ ساله رفلاکس دارم امپرازول میخورم،قبل پریودم رفلاکسم شدید شده و دهنم شدید تلخ شده ایا طبیعیه؟بچه ها شما هم قبل پریودتون رفلاکستون شدید تر میشه ؟دهانتون تلخه؟مردم از تلخییییی

شاید تو کیسه صفرات مشکلی باشه خدایی نکرده برو دکتر

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی ازفامیلای ما همینجوری رفلاکس داشت بعدها فهمید که تو کیسه صفراش مشکل داره مشکل جدی

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728

مامان و پسر منم رفلکس داره رانیتیدین بیشتر از امپرازول موثره و اینکه تلخی دهن هم بخاطر همون اسید معده اس و ربطی به  قبل پریود ی نداره شاید ناپرهیزی کردی

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
مامان و پسر منم رفلکس داره رانیتیدین بیشتر از امپرازول موثره و اینکه تلخی دهن هم بخاطر همون اسید معد ...

عزیرم رفتم کباب خوردم اسهال شدم اما یک هفته پیش!!!یعنی ربطی به اون داره؟

عزیرم رفتم کباب خوردم اسهال شدم اما یک هفته پیش!!!یعنی ربطی به اون داره؟

آره کلا به نظرم غذای بیرون رو کلا حذف کن همه چرب و چیل و موادی داره که معده آرو تحریک میکنه 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
آره کلا به نظرم غذای بیرون رو کلا حذف کن همه چرب و چیل و موادی داره که معده آرو تحریک میکنه 

باشه ممنون مادر شما هر روز قرص میخوره برای رفلاکس میترسم ضرر داشته باشه!مامانتوتم دهنش تلخه؟

2738
باشه ممنون مادر شما هر روز قرص میخوره برای رفلاکس میترسم ضرر داشته باشه!مامانتوتم دهنش تلخه؟

آره یه مدت خیلی دهنش تلخ بود حتی نون میخورد می گفت چرا تلخه قبلا امپرازول یه شیشه کاملشو خورد اما تاثیری نداشت الان شربت رانیتیدین میخوره خیلی بهتره البته پرهیز هم خیلی میکنه غذاهای چرب و سرخ کردنی ادویه جات تند و چای زیاد و غذاهای شب مونده  همه سمه میتونی ادامس یا کندر شیرین برای تلخی دهنت بجوی کمترش میکنه