2737
2739

سنای مکی عالیه،باید سه روز پشت سرهم بخورید و بعد از اون هر سه روز یکبار تا اثر کنه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
گل محمدی یا گل سرخ سنا که عالیه واقعا اثری نداشت؟ واسه من که اگه یه زره بیشتر مصرف کنم گلاب به روت ...

سنا بنظرم بدمزه اس مزه حنا میده  حالم بهم میخورد قدیما ک میخوردم 

شير هر روز يه ليوان بخر معرکه اس

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
سنا بنظرم بدمزه اس مزه حنا میده  حالم بهم میخورد قدیما ک میخوردم

دوست بنده یه سررشته ای در طب سنتی دارم.

این دو بهت بگم سنای مکی داروییه که به هر کس نمیسازه و گاهی خطرافرین میشه چون ممکمه اسهال استفراغ بیاره

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2738

حالا عزیز جان یه نسخه بهت میگم انجام بده حداقل یک هفته مداوم انشاالله اگر اثر داشت تا ۴۰ الی ۸۰ روز انجام بده

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
با سنای معمولی فرق داره ؟

نمیدونم ولی من با اسم سنای مکی خریدم.با یکمی گل سرخ به مدت هفت دقیقه دم کنید.

هر شب قبل از خواب هم یک لیوان آب بخورید خیلی اثر داره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
حالا عزیز جان یه نسخه بهت میگم انجام بده حداقل یک هفته مداوم انشاالله اگر اثر داشت تا ۴۰ الی ۸۰ روز ...

سلام.خوبید؟چند روزه به فکرتون بودم.یه سوال هم داشتم.

هر صبح ناشتا یک قاشق خاکشیر به اضافه یک قاشق اسفرزه رو بریزید توی اب جوش وقتی کمی ولرم شد با یک قاشق عسل میل کنید.

شبها قبل از خواب یک لیوان گلاب رو با یک قاشق مربا خوری بارهنگ ده دقیقه بجوشانید و وقتی ولرم شد با عسل میل کنید.

پودر سبوس گندم بگیرین و در اکثرغذاهاتون استفاده کنید.

انشاالله درمان میشین

سلام.خوبید؟چند روزه به فکرتون بودم.یه سوال هم داشتم.

سلام جانم عزیزم بفرمایین 

سلام جانم عزیزم بفرمایین 

شما میدونید داروی تقویت حافظه امام علی رو چه زمانی باید مصرف کرد؟

2706