2737
2739

من برا قبلی نیلو میرفتم خیلی راضی ام

الان زنگ زدم برا دوهفته بعدش پره

جایی میشناسید ک هم از نظر هزینه خوب باشه هم این ک مطمئن باشه؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نماطب توی میدون سپاه

ان تی چند میشه؟

بیمه قبول میکنه؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
ان تی چند میشه؟ بیمه قبول میکنه؟

من بیمه سامان بودم 

نمیدونم بیمه شما چیه و قبول میکنه یا نه ولی تماس بگیری بهت میگه 

بله ان تی هم داره کلا خیلی مجهزه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
رستاک واسه غربالگری عالیه

عزیزم کجا میشه؟

هزینه ش رو میدونی؟

2738
من بیمه سامان بودم  نمیدونم بیمه شما چیه و قبول میکنه یا نه ولی تماس بگیری بهت میگه  بله ...

عزیزم بیمه نیروهای مسلحم

سرچ کنم شماره میده؟

هم سطح نیلو دکتر صدری ک عالیههه تو تهران پارس راجبش سرچ کن 

خیلی ممنونم عزیزم

عزیزم بیمه نیروهای مسلحم سرچ کنم شماره میده؟

اره سایت دارن شماره هاشم هست

فکر کنم بیمه شما رو قبول میکنه ولی واسه خاطر جمعی بپرس

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
من چند روز پیش رفتم  ازمایشگاه نیلو برا غربالگری خودش فرستاد سونو گرافی یع کوچه پایینتر  ب ...

خب اون همون سونوگرافی نیلوعه دیگه

دکتر مهتاب قربانی

2706