2733
2739

مامانا از استرس دارم ميميرم امروز صبح به دخترم سوب تو يخجال دادم بعد حالش بد شد هي ميخاست بالا بياره تهوع داشت و بيحال شد اصن اشتها نداشت بهش راينتدين و عرق نعنا دادم خابيد خيلي بيحال شد جيكار كنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال کی بود؟!

این همه تاکید میکنن غذای یخچالی به بچه ها ندید 

گلم بیدار شد هم همینجور بود ببرش پیش پزشکش پری‌شب هم من برای پسرم غذا سفارش دادم خراب بود تاپیکم هست

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
رانیتیدین برای چی ، بالا میورد راحت میشد. بهش سنگینی کرده احتمالا مسمومیت به این سرعت نیست. 

يعني جه مدت بعد غذا مسموم ميشه؟بخدا دارم ميميرم خىدم تنها دستم به جايي بند نيست راه حل داري كمكم كن ابجي

2738
يعني جه مدت بعد غذا مسموم ميشه؟بخدا دارم ميميرم خىدم تنها دستم به جايي بند نيست راه حل داري كمك ...

مسمویمت سه چهار ساعت طول میکشه، من نظرم اینه سنگینی کرده ببرش دکتر، خوابش بخاطر رانیتیدینه.