2737
2734

من ککیست دارم دادوش ال دی هس .اللته کیست تخمدان 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با دکتر مشورت کن هر دوش برا کیست سینه ضرر داره مگه اینکه خیلی واجب باشه خوردنش

جدی میگی؟ عجب    پس این دکترا ک برا کیست تخمدان ال دی مینویسن  نمیگن شاید بیمار کیست سینه داشته باشه

ب نظرشما درمان کیست تخمدان  چیه

کیست سینه هم داشتم من  فیبروکیستیک    ولی خوب شدم پارسال شما کیستت چند سانته ؟ من ...

من والا بهمن یهو با درد وحشتنااااااک رفتم بیمارستان گفتن ی کیست ۸ سانت داشتی خونریزی داخلی و عمل و اینا ....

ی ماهدبعد عمل باز یکی داشتم ۴و نیم بود قبل عید ۶ شده بود ولی الان نمدونم دوماه اچ دی خوردم .اول هفته میرم سونو 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
جدی میگی؟ عجب    پس این دکترا ک برا کیست تخمدان ال دی مینویسن  نمیگن شاید بیمار کیست ...

من قبل عید رفتم دکتر پریودم عقب افتاده بود، کیست سینه هم دارم، دو ماه قبلش که سونو داده بودم کیست تخمدان نداشتم دکتر گفت با اینکه کیست سینه داری و ضرر داره ولی چون پریودت نامنظمه مجبورم قرص بدم منظم شه، یکم هم فکر کرد که بده یا نه، گفت طولانی مدت نخور چند ماه بخور و قطع کن

2738
من قبل عید رفتم دکتر پریودم عقب افتاده بود، کیست سینه هم دارم، دو ماه قبلش که سونو داده بودم کیست تخ ...

ال دی مصرف کردید عزیزم؟   این قرصا چاقی یا بهم خوردگی تیرویید هم  میاره؟ البته بعضیا میگن ؟  ب نظرتون لازمه قبلش پروژسترون استروژن اندازه گیری بشه؟   پس ب صورت موقت ایراد نداره خوردنش   

ازتون ممنونم بابت راهنمایی خوب

ال دی مصرف کردید عزیزم؟   این قرصا چاقی یا بهم خوردگی تیرویید هم  میاره؟ البته بعضیا میگن ...

من نخوردم آخه افتاد تو عید و نتونستم آزمایشام رو انجام بدم، این ماه ببینم چی میشه ، من چون قبلا از بارداریم سابقه پلی کیستیک داشتم برام آزمایش نداد