2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ساتنش نباشه  یا اگه میخوای یه چیزی روش باشه حریر ساده باشه

خودمم رو اون ساتنه حساسم

میگم نکنه بگن اووووه چه جو گیر حالا انگار خواهرشوهره😆

البته خواهرشوهرش ۱۹ سالشه ولی خیلی دختر ساده و مظلومیه هیچی ازش برنمیاد همه کاراشون احتمالا با من و دختر خالمه اینجوری که عروس و داماد همش میگن

🧚‍♀️

خوبه فقط آستینش قشنگ نیس 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
آستینشو دوس ندارم

ببین طی یک ماه دوتا عروسی داریم

یکی پسرخالم که باید لباسم کاملا پوشیده و باحجاب باشه چون از اول تا آخر مختلط هست

یکی هم اینکه بچه دخترخالمه

میخوام یجوری نحوه لباسا فرق کن چون یکسره اون ماه تو عروسی و مراسماتیم

🧚‍♀️
خود لباسش به تنهايي خوبه  فکر کنم ترکيبش با اون سانته خوب نباشه  يعني تنخورش يه جوري باش ...

عه مطمعنی؟چون خودم اصلا تپل نیستم 

میگم برم یجا پیدا کنم الکی پرو کنم ببینم چطوره نه؟

🧚‍♀️
2738
خودمم رو اون ساتنه حساسم میگم نکنه بگن اووووه چه جو گیر حالا انگار خواهرشوهره😆 البته خواهرشوهرش ۱ ...

خواهرشوهر ١٩سالشه اوف فتنه به پا كرد 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه مطمعنی؟چون خودم اصلا تپل نیستم  میگم برم یجا پیدا کنم الکی پرو کنم ببینم چطوره نه؟

يعني مي خواستي اينترنتي و بدون پرو بخريش ؟؟؟؟؟؟

فکر کنم به خاطر سنگ دوزي و مرواريد دوزيش لباسش گروني باشه 

حتمن قبلش برو پرو کن 

من خودم لباس اندامي و تنگ دوست دارم يعني اصلن دلم نمي خواد لباسي بپوشم که چاقتر از اين که هستم نشونم بده اين لباس هم قسمت دامنش يه جوري که تپل نشون مي ده 

2706