2733
2734

من دردم ميگرفت نبيتم

ولي از روز دهم لِگ پوشيدم

الان ده ما ميگذره تقريبا شكم ندارم

اينم بگم ٢٧ كيلو اضافه كرده بودم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم خیلی درد داری نمیتونی ببندی ولی بعد اینکه زخمت خوب شد از شورت های گن دار استفاده کن متونی با ورزش هم جمعش کنی 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.

منکه روز سوم بعد سزارین بستم خیلی هم درد داشت ولی تا ۱۰ روزگی بچم شکمم جمع شد هرکی منو میدید میگفت تو واقعا سزارین‌شدی 

دکترمم پرسیدم گفت‌منعی نداره بستگی به خودت داره ک میتونی تحمل کنی یا ن

ولی اطرافیان برا اینکه منعم کنن الکی میگفتن چسبندگی رحم میاره

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
نمیشه بست که درد داره دیگه اگه بخوای ببندی هم باید زخمت کامل خوب بشه بعد دوسه ماه 

نه   عزیزم این حرف ها چیه میشه بست  حالا خیلی محکم نه تازه زخم رو میگیره اجازه تکون خوردن و درد گرفتن نمیده   

نه   عزیزم این حرف ها چیه میشه بست  حالا خیلی محکم نه تازه زخم رو میگیره اجازه تکون خوردن ...

من تازه شکم بند شل گرفته بودم داشتم از درد میمردم زود در اوردم تازه کمی هم از جای بخیه خون اومد بعد چهل روز استفاده کرده بودم

دکتر من قبل از زایمان گفته بود ده روز بغد از عمل که واسه معاینه و بخیه میای حتما شکم بند باهات بیار

همونجا خودش بست، من الان اصلا شکم ندارم نمیدونم به خاطر شکم بند بوده یا فرم بدن خودم 

به نظرم بستنش که ضرر نداره

ماه گل هستی مامان و بابا : اتریسا خانم
2706