2737
2739

یه قیف کاغذی دور گل درست کن بعد یه جای ترجیحا تاریک از ساقه اویزونش کن خشک میشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عخی یادش بخیر چقدز گل میزاشتم وسط کتاب خشک بشه بعد از دو سال میرفتم سراغش پرس شده بود کلی ذوق میکردم

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2738

من هم گل خواستگاری ، هم گل عقدم رو خودم خشک کردم ، خوبم شد ، اول خووووب بش تافت بزن . همه جاش . بعد یه جای تاریک که نور نره برعکس بذار . فقط هی بش سر بزن و هر دو سه روز یبار باز بش تافت بزن. یک ماهی طول میکشه که کاملا خشک شه

خدایا آخرعاقبت بخیرمون کن  
عخی یادش بخیر چقدز گل میزاشتم وسط کتاب خشک بشه بعد از دو سال میرفتم سراغش پرس شده بود کلی ذوق میکردم

یادش بخیر چقد این شکلی حشره خشک کردم لا و و لوی کتابام 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
یادش بخیر چقد این شکلی حشره خشک کردم لا و و لوی کتابام 

حشره 😮

اوه شت😂

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
آره بعدم که خشک میشدن میزاشتم لای چسب نواری شیشه ای ها میشد اسلاید😁😁😁😁

بد بخت حشر ها😂

2706