2733
2734
عنوان

عروسی ...

225 بازدید | 16 پست

من واسه عقدم  جشن کامل گرفتم و قصد داشتیم واسه عروسی بریم مسافرت

الان همه مخالف هستن و میگن پشیمون میشی به همسرم میگم بعد مسافرت یه جشن کوچیک خانوادگی بگیریم و لباس بپوشیم و آتلیه هم بریم میگه اگر قرار باشه جشن بگیریم کامل.

عروسی خانواده همسرم هم خیلی مفصله حداقل 50 میلیون میشه

واقعا نمیدونم چکار کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ما عقدمون ۱۰۰ نفر شام دادیم بزن بکوب.

بعد بابام برام ی جشن عروسی معمولی طور توو تالار گرفت این‌ماه شد ۶۰ تومن گلم.

بعدش همسرم اینا گفتم دیگه عروسی نمیخوام جاش خونه بخرن

جشن مفصل ۵۰ تومن نمیشه خیلییی بیشتره

❤️همسرم❤️

لباس عروس اگه پوشیدی تو عقدت کافیه دیگه

چیه این همه خرج کنی یکی دیگهبیاد بخوره و بره کلیم حرف بزنه برات

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2740
لباس عروس اگه پوشیدی تو عقدت کافیه دیگه چیه این همه خرج کنی یکی دیگهبیاد بخوره و بره کلیم حرف بزنه ...

اخه مشکل اینه یا باید کلا نگیرم یا کامل. من میگم خانواده خودمون باشن اما بقیه میگن نه

اگه خرجو پدرشوهر میده حتما عروسی بگیر😁

ما رسممون هست پدر شوهر بده اما خانواده همسرم داماد خودش خرج میده

چون همسرم هم شاغله و باباش مسن نمیتونیم نتظار داشته باشیم

اخه مشکل اینه یا باید کلا نگیرم یا کامل. من میگم خانواده خودمون باشن اما بقیه میگن نه

پس کلا نگیر

زندگیه شماست پول که از جیبت رفت دیگه به این رحتیا برنمیگرده

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

عزیزم پنجاه میلیون کم پولی نیست بزار جیبت برو مسافرت و  عروسی نگیر چون شوهرتم به عروسی کم قانع نیست بجاش سال بعد سالگرد ازدواج بگیر خانواده هاتونو دعوت کن لباس سفید پف دار بپوش با شینیون و ارایش کامل چند تا عکس هم بگیر هم لباس سفید پوشیدی هم پول تو جیبت می مونه هم سالگرد ازدواج میشه

2706