2737
2734
عنوان

شوهری که میخواد احساس قدرت کنه و کنترلت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 28 پست

من شوهرم خودش میره پشت سرمن پیشه خانوادش حرف میزنه،یامیگه ولش کن بابا محلش نمیدم،یا انقدر باداداشاش رفتارخوب داره که بامن نداره همه مدفهمن بارها وبارها بهش گفتم اما بازم ادم نمیشه،کاش خانوادش بمیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماهم ازین گزینه هاداریم متاسفانه. بابام ک جلوی برادرشوهرام سکه ی پولم کرد تابهشون ثابت کنه روی ماتسلط داره خییییلی خورد شدم هنوز ک هنوزه اعتمادبنفسم نابود شده نمیتونم بابرادرشوهرام ارتباط برقرار کنم ازبس تحقیرشدم

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
ماهم ازین گزینه هاداریم متاسفانه. بابام ک جلوی برادرشوهرام سکه ی پولم کرد تابهشون ثابت کنه روی ماتسل ...

ای بابا

میفهمم ولی به روی خودت نیار

اون شخصیت خودشو نشون داد حقارت خودشو نشون داد

تو محکم باش و نشکن

ای بابا میفهمم ولی به روی خودت نیار اون شخصیت خودشو نشون داد حقارت خودشو نشون داد تو محکم باش و ن ...

من بروی خودم نمیارم ولی ازدرون خورد شدم مت کلن ادم خجالتی و کمرویی هستم بابام روز جهازبرون جلوی کل خاندان شوهرم و جاریا ومادرشوهر و پسرا ودختراشون بهم گفت اگه تونمیخوای بااین خانواده بسازی من میخوام بسازم فردا نیای حرف بزنی باید به حرف همه و شوهرت گوش بدی و احترام بذاری و کلی پاچه خواری آخه ادم عاقل میتونستی توی خلوت خودمون ازین حرفا بزنی ن جلوی همه. ازاون روز وقتی برادرشوهرامو میبینم ک کلی باهاشون رودرواسی دارم انگار لال میشم ی سلامم نمیتونم بکنم میفتم ب تته پته. ۵ساله درست نشدم خیلی شکستم. کلن بابام همیشه جلوی همه برای خودشیرینی بقیه روخراب میکنه. چون پدرمه بهش هیچی نمیگم

2740
من بروی خودم نمیارم ولی ازدرون خورد شدم مت کلن ادم خجالتی و کمرویی هستم بابام روز جهازبرون جلوی کل خ ...

ای بابا

عجب پدری!!!

ناراحتم کردی به خدا

چرا نمیری پیش مشاور؟؟؟؟

ای بابا عجب پدری!!! ناراحتم کردی به خدا چرا نمیری پیش مشاور؟؟؟؟

ای بابامشکل من یکی دوتا نیست شرایط مشاور رفتن هم ندارم.الان دیگه عادت کردم خانواده شوهرمم بدترهستن مادروخواهرشوهرام بدون هیچ واهمه ای دلمو میشکنن الان ب ی ادم افسرده و گوشه گیر تبدیل شدم.فقط منتظر گذرزمان وعمرم هستم  

ای بابامشکل من یکی دوتا نیست شرایط مشاور رفتن هم ندارم.الان دیگه عادت کردم خانواده شوهرمم بدترهستن م ...

اشتباه نکن

پاشو یه حرکتی کن

مشاوره ی تلفنی بگیر

فقط نذلر ذره ذره آب بشی

اشتباه نکن پاشو یه حرکتی کن مشاوره ی تلفنی بگیر فقط نذلر ذره ذره آب بشی

ممنونم دوست عزیز مشاوره هم کاری برای ادم نمیکنه ادم خودش باید سعی کنه نجات پیداکنه ولی من تحملم ب اخر خط رسیده هیچ ادم خوبی نمیبینم ب غیر ازشوهرم. ولی نمیتونم ارتباطمو باهمه قطع کنم برام دعاکن حالم خوب شه

شوهرت پشتته؟ باهات خوبه؟؟؟

اره شوهرم پشتمه وباهام خوبه ولی اونم پای خانوادش میاد وسط فکرمیکنه منم مقصرم درکل زیاد نمیشه باهاش دردودل کرد ولی توی زندگیمون خوبه