2733
2734
عنوان

میشه نظر بدین کدوم مانتو شیکتره؟ عکس📷

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 57 پست

البته من کلا با رنگ تیره مخالفم ولی احتمالا شماهم ازونایی هستین که میخوان لباست شمارو لاغرتر نشون بده

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
پس دومی چون هم تیرس هم مدل داره بگو برات جدول سایز بندی بفرستن

فرستادن سایزم۴۶ بود

میگم شاید بهم نیاد😭

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خودمم دودلم واسه عید چون تازه زایمان کرده بودم هیچ مانتویی نخریدم

اکثرع جدول دارن اندازه میگیری میبینی سایزت چیه

ولی اگه به کانالش اطمینان داری خرید کن پولت نره رو هوا

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2728
البته من کلا با رنگ تیره مخالفم ولی احتمالا شماهم ازونایی هستین که میخوان لباست شمارو لاغرتر نشون بد ...

منم تا حالا مانتو مشکی نپوشیدم و کلا با رنگ تیره مخالفم

ولی ایندفعه هم از این مدلا خوشم اومد هم میخواستم شکمم زیاد پیدا نباشه

بامداد خمار💜     کاهش وزن گروهی تا عید💜        من می توانم چون اراده قوی دارم😊.      وزن اولیه ۶۴🧡      وزن هدف ۵۰🧡      قد ۱۵۰🧡      گروه نارنجی🧡
یه روز وقت بزار برو بازار با خیال راحت خرید کن

رفتم چند روزم وقت گذاشتم

کلا هیچی پسند نکردم

ی روز قشنگ.برو بیرون دیگه کم کم هوا داره خوب میشه نی نی هم میتونی ببری 

بی دردسر بپوش و انتخاب کن

نازی اباد مانتوهاش قشنگه

2740
این خیلی خوشگله که زیرش شومیز سفید داره و بعد اونا که قرمزه و صورتیه اونام خوشگلن . مانتو اولیه قدیم ...

منم شومیزداره رو خیلی دوست دارم

یکم بلندتر بردار اینا رو میبینم یاد لباس مدرسه می افتم ببخشیداالبته

مانتو بلند زیاد بهم نمیاد☺️

ی روز قشنگ.برو بیرون دیگه کم کم هوا داره خوب میشه نی نی هم میتونی ببری  بی دردسر بپوش و انتخاب ...

عزیزم من تهران نیستم

اینجا هم مانتوی شیک پیدا نمیشه