2733
2739
عنوان

بارداری بعد ۵ سال و مشکلی که دارم

269 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من از اوایل هفته ۴ به خاطر لکه بینی استراحت مطلق  هستم و ۴ روزم هست که آمپول پروژسترون استفاده میکنم . اما بعد ۶ روز استراحت ، هنوز ترشحاتم متوقف نشده ، همینطور خوابیده ، متوجه میشم ترشح دارم . رنگش زرد یا قهوه ای خیلی کمرنگه .

خیلی نگرانم ، کسی تجربه مشابه من داشته ؟؟؟

فصل جدیدی تو زندگیم شروع شده ، منتظرم و امیدوار

خیلی ها... 

من خودم از روزی که بیبی چک مثبت شد لکه بینی داشتم، با وجود استراحت و شیاف 12 ساعتی خونریزی هم کردم! 

با آمپول پروژسترون قطع شد... 

الانم هفته ای یه دونه پرولوتون میزنم، جفتم سرراهی اگه کار سنگین، حرکت ناگهانی یا... انجام بدم بازم احتمال خونریزی هست

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ها...  من خودم از روزی که بیبی چک مثبت شد لکه بینی داشتم، با وجود استراحت و شیاف 12 ساعتی ...

شنا چند روز استراحت مطلق بودین ؟ 

من چهار روزه دارم آمپول پروژسترون میزنم و ترشحات قطع نشده ☹

2731
شنا چند روز استراحت مطلق بودین ؟  من چهار روزه دارم آمپول پروژسترون میزنم و ترشحات قطع نشده ☹

تا هفته 12 مطلق! 

بعد اونم استراحت نسبی... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
انشالله نی نی تون  به سلامت  دنیا بیاد ، پس من حالا حالاها باید استراحت کنم

آره عزیزم انشالله خیره... 😍

2738

راستی  شادی _ بهشتی  جان دارم داستان باردار شدنتون رو میخونم ، 

منم قرار بود همین ماه بیام مشهد واسه  آی یو آی ولی خدا خواست و با دارویی که سه ماه اخیر مصرف کرده بودم (دوفاستون) ، طبیعی باردار شدم ،

انشالله خدا نی نی کوچولوی شما رو حفظ کنه ، و همینطور نی نی کوچولوی ما رو  چون دختر منم ۸ سال تک فرزند بوده و خیلی در آرزوی یک خواهر یا برادره .

عزیزم من دو تا سقط داشتم .هفته 9 شروع کردم لکه بینی و دارو هام شروع شد تا اینکه استراحتم نسبی بود ولی هفته 16 طول سرویکس همون دهانه رحم کوتاه بود سر کلاژ شدم و استراحت مطاق مطلق شدم تا آخر بارداری و الان هفته 32 شروع کردم ...یعنی فکر نکن باید مث بقیه باشی روزانه کلی دارو . امپول دارم ...البته خیلی ها این لکه بینی دارن و رفع میشه خیلی ها اذیتن.بسته نظر دکتر داره ...هیچ کس،نمیتونه برا کسی دیگه نظر بده جز خود دکتر 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝