2737
2739

داشتین علائمش چی بود لطفا بگید

از دیشب  درد شدید شکم و کمر دارم انقباض هم خیلی داشتم 

میشه علائم زایمان زود رس بگیر و چطوریه

سزارینه یا طبیعی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سریعتربرو بیمارستان

هفته چندی

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2731

من تو ۲۸ هفته سه روز بستری شدم یه درد پریودیه وحشتناک داشتم با کمردرد.دردام قطع و وصل میشدن رفتم بیمارستان ان اس تی هم تایید کردم سه روز سولفات منیزیم گرفتم وآمپول بتا زدم آخرم پسرم هفته ۳۹ دنیا اومد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
انقباض دقیقا چجوریه من هنوز نفهمیدم 😶

شکم میگیره ول میکنه ینی سفت میشه

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2738

عزیزم زودتربرو

منم اینجوری شدم دوروز بعد خون داشتم دهانه رحمم یک سلنت بازشده بود الان هرهفته ی دونه امپول میزنم

هفته پیش گیرم نیومد چندروزبستری شدم

تااینکه گیرم اومد

من هم بگم برو بیمارستان؟

انشالله که به موقع و راحت زایمان کنی

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706