2733
2734
عنوان

دارم معصومیتمو از دس میدم، دارم گناهکار میشم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 75 پست
خلاصه گف چرا تا الان بیداری گفتم دلم گرفته خوابم نمیبره شما چرا بیدارین؟ گف دارم قلیون میکشم تنها زن ...

😂😂منم وقتی اینجوری میگن یه چنتا حرف قشنگ بارشون میکنم بعد بلاک 

فوش نه هااا حرف

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه رفتم توی قسمت ربات که آدمای ناشناسو به هم وصل میکرد بازیو غیر فعال کردم چون دیگه آیدیشو داشتم دیگه نیاز به ربات غیر مستقیم نبود ک؛ یهو نوشت چرا رفتی منو از اون جا غیر فعال کردی؟ که بری با بقیه ی پسرا حرف بزنی؟ گفتم اولا دیگه آیدیتونو داشتم نیاز به ربات نبود ثانیا احساسم بهم میگه آدمی نیستین که زیاد اهل درد دل باشه گف اولا من روانشناسم ثانیا خیلیم اهل درد دلم اگه میگفتی گوش میکردم به حرفات ولی دیگه نمیخواد برو

اگر صحبتای معمولی باشه ن گناه نیس اما اگه حرفایی باشه.... ک دیکه خودت میدونی گناهه

نه خدا نکنه😥

حرفای معمولی بخدا

من وجدانم نمیزاره با کسی ازون حرفا بزنم حتی هم جنس خودم

2728

وای نکن ادامه نده

منم اینجا خرشدم یکی گفت فقط باهات دردودل کنم دیدم فازش چیز دیگس دکش کردم احمقو

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خلاصه رفتم توی قسمت ربات که آدمای ناشناسو به هم وصل میکرد بازیو غیر فعال کردم چون دیگه آیدیشو داشتم ...

به به چه روانشناسی

من می خوام روانشناس بشم ولی فکر نمی کردم روانشناسا بعضیاشون اینجوری باشن

خلاصه رفتم توی قسمت ربات که آدمای ناشناسو به هم وصل میکرد بازیو غیر فعال کردم چون دیگه آیدیشو داشتم ...

عزیزم دروغ میگه باورش نکن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738

این روان شناس نبوده . دختر شناس بوده بلاکش کن مرتیکه رو.

{ جانی دپ سابق }
وای نکن ادامه نده منم اینجا خرشدم یکی گفت فقط باهات دردودل کنم دیدم فازش چیز دیگس دکش کردم احمقو

اره دیشب یکی از همین مردای نی نی سایت ایدی تلگرامشو داد گف همینطورز بحرفیم گفتم برم ببینم چی میگه دیدم داره زر اضافه میزنه زدم بلاکش کردم

بخدا این دخترا هرچی میکشن از سادگیشونه دختر خوب روانشناس تحصیل کرده بیکاره بیاد تو ربات تل دنبال هم صحبت و بعدشم مشاوره دادن بگرده؟؟ اون انقدر کار زندگی داره نه وقتشو داره نه حوصلشو 

اونم با این لحن حرف بزنه ماشالا خدا از خوشگلی چیزی واست کم نذاشته.... 

بخدا این دخترا هرچی میکشن از سادگیشونه دختر خوب روانشناس تحصیل کرده بیکاره بیاد تو ربات تل دنبال هم ...

اونم قلیون بکشه🤷‍♀️

یجوری گفتی معصومیتمو از دس دادم دوازجونت فک کردم رفتی باچن نفرخابیدی. ببخشیدا اعصابمم یکم خورده ولی ابجیه من معصومیت زمانی ازدس میره ک تو حداقل چت ناجور کنی وقتی خودت اطمینان داری نکردی چرا میگی ازخدا دورشدی اگرم انقد پاک ومذهبی هستی ک کلا درتلگرامو گل بگیر و با غریبه چت نکن. معصومیتتم داشته باش.والسلام

همونlia73 سابقم

بعد من انقد از خودم بدم اومد یه لحظه که منی که تو عمرم با یه پسر حتی حرف نزده بودم ببین به چه روزی افتادم که یه آدم غریبه که اصلا معلوم نیس کیه اومده منو متهم میکنه به این که نصف شبی با پسرا لاس میزنم؛ خلاصه گفتم من همچین آدمی نیستم شب خوش گف آره معلومه اومدی تو پی وی من نصف شبی دعا بخونی حتما😢😢😢😢😢😢😢 منم بلاکش کردم ولی از خودم بدم اومد که انقد رذیل و خوار شدم که باید از یه همچین آدمایی هر چی که لیاقت خودشونه رو بشنوم😔

بعد من انقد از خودم بدم اومد یه لحظه که منی که تو عمرم با یه پسر حتی حرف نزده بودم ببین به چه روزی ا ...

بیخیال مهم اینه فهمیدی تو تل گرام جای دردودل کردن نیس.باخدا حرف بزن خودتو خالی کن.

همونlia73 سابقم
2706