2733
2734
عنوان

دارم معصومیتمو از دس میدم، دارم گناهکار میشم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 75 پست

مجردی ادم ی موقع هایی از تنهایی و اینا کم میاره درکت میکنم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز همسرتون خدای نکرده گوشبتون و چک کنه و ببینه میدونین که چه بلوایی به پا میشه؟؟؟؟

میتونین با یه دختر درد و دل کنین 

جنس مخالف حتی اگر ربات و . ..خلاصه خیانته کسایی که همسراشون فهمیدن و ابروشون رفته هیچ وقت یک درصدم فکر نمی کردن که ممکنه روزی کارشون اشکار بشه و تبدیل ب رابطه جنسی بشه در نهایت 

یه معتاد اگه میدونست معتاد میشه برا تفریحش امتحانش نمیکرد 

بازم خسروان صلاح مملکت را دانند از ما گفتن

2728

خلاصه گف چرا تا الان بیداری گفتم دلم گرفته خوابم نمیبره شما چرا بیدارین؟ گف دارم قلیون میکشم تنها زندگی میکنم بعدا گف عکسای پروفایلتو دیدم ماشالا خدا از خوشگلی برات کم نزاشته ها...دیدم این مثل این ک داره چرت و پرت میگه خواستم یواش یواش شرشو کم کنم

2740
خلاصه گف چرا تا الان بیداری گفتم دلم گرفته خوابم نمیبره شما چرا بیدارین؟ گف دارم قلیون میکشم تنها زن ...

وقتی ایدیتو میدی به یه غریبه قبلش عکسای خودتو از پروفایلت بردار خب😐

{ جانی دپ سابق }
خلاصه گف چرا تا الان بیداری گفتم دلم گرفته خوابم نمیبره شما چرا بیدارین؟ گف دارم قلیون میکشم تنها زن ...

ای روانشناس دودی   

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
مجردم فدات شم تو خوابگاه تنها زندگی میکنم

خب اینو از اول بگو 😶😶😶😶

بازم رباته معلوم نیس کیه و چیکارست اطلاعات شخصیتو میگیره و ....

با یه پسر خوب و انسان دوست بشی بنظرم بهتره 

نه بابا اگه اینطوری باشه که همه روانشناسای مملکت جانین

ینی گناه نیییس؟

خیالم راحت باشه؟

من بی ادبا رو بلاک میکنم کلا اهلش نیستم

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم
2706