2737
2739
عنوان

رفتارای امشب زن داداشم

8718 بازدید | 221 پست

امشب زن داداشم 18 تا مهمون داشت.از دیشبم من و مامانم کلی کمکش کردیم.تمام ژله و دسر و سالادارو خودم براش درست کردم.بچه هم نداره که وقت نکنه.اما خب کمک خواست و کمکش کردیم.حالا امشب،شوهرم داشت توی بالکنشون کمک داداشم کبابارو درست میکرد،منم بچه کوچیکم بغلم بود که سفره رو بهم نریزه.پسرمم که 3 سالشه رفت بالکن.بعد دوبار زن داداشم برگشته بهم میگه پسرتو بیار از بالکن،میاد روفرش،فرشام لک میشه بعد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بودم میگفتم خب؟

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

حرفش بد بوده و پرروگری کرده کاش نمیرفتید کمکش 

اما ای کاش شما خودت ب پسرتون میگفتید چون حق داشته نگران فرشها باشه بالکن کثیفه دگ

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

منم گفتم خب من بچه بغلمه و پسرمم داخل نمیاد که باباش تو بالکنه.روفرشیو بنداز روی فرش.که زن داداشم قیافه گرفت و بهش بر خورد.بعد شامم پسرم رفت توی اتاق،منم تو پذیرایی چشمم بهش بود که دست نزنه به چیزی.که هیچوقتم دست نمیزنه تو مهمونیا.دوبار برشگه زن داداشم میگه برو پسرتو بیار از اتاق اتورو نشکنه.دست به کتابام نزن.من رو این دوتا حساسم

2738

تو رو خدا وقتی میرین خونه کسی مراقب بچه هاتون باشین. شاید زنداداشت مثل من به وسایل خونش و تمیزی حساس باشه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

جریان پیچیدس😐 از یه طرف تا شب کمکش کردی از یه طرف بچه واقعا خونرو بهم میریزه😐 بنظرم حالا که انقد کمک کرده بودی بش فاکتور میگرفت کار بچتو -_-

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
منم گفتم خب من بچه بغلمه و پسرمم داخل نمیاد که باباش تو بالکنه.روفرشیو بنداز روی فرش.که زن داداشم قی ...

خوب اینا که حرف بدی نبودن شما زیادی حساسی کمک کردی دستتون درد نکنه بهترین کمک نگهداری  از بچه  بود. خونه مردمو بهم نریزه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

واقعا حق داشت اونجوری بگه؟؟؟خب آدم مهمون دعوت میکنه،مهمون که نمیتونه دست و پای بچه رو ببنده.بعد منم از مادرای بیخیال نیستم ها.خودم یا شوهرم چشم از بچه برنمیداریم.اما شوهرم داشت کبابارو درست میکرد منم داشتم این یکی پسرمو نگه میداشتم که نره سمت سفره

2706