2733
2734
دیگه زده شدم دیگه نمیخام نمتونم. حالم باهاش خوب نیست

نمیدونم والا...نمیفهممت اصلا،هنوز به بلوغ فکری نرسیدی،زود بود واسه ازدواج...خودتم نمیخوای حلش کنیو حداقل به خودت کمک کنی...برو مشاورو همه چیو واسش تعریف کن...ببین چی میگه

ما که همه چیو نمیدونیم،نمیتونیم نظر درست بدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نامزد منم تازگیا خیلی زود عصبانی میشه یهو داد میزنه نمیدونم چیکار کنم.وقتی ام بهش میگم اروم باش داد نزن عصبانی تر میشه.خیلی اذیت میشم سر این داد زدناش.چیز بدی نمیگه ها فقط تن صداشو خیلی میبره بالا.

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
2738
شوهر من سید به هرکی میگم میگن سیداجوشی ان نمدونم به خدا چی بگم 

اینم شد توجیح آخه

دختر خوب...خیلی جاها خودت مقصری،دو طرفو ببین...مگه زندگی عروسک بازیه آخه

برو یه مشاور کاربلد لطفا...تا تکلیفت با زندگی و آینده ت روشن نشده،تا نفهمیدی چی میخوای نه برو زیر یه سقف نه طلاق...

نامزد منم تازگیا خیلی زود عصبانی میشه یهو داد میزنه نمیدونم چیکار کنم.وقتی ام بهش میگم اروم باش داد ...

بهش بگو وقتی داد میزنی متوجه حرفات نمیشم...بعدم خودتو به نشنیدن بزن...انقد تکرار کن تا تو مغزش ثبت شه...خودتم آرومو شمرده بحرف

شوهر من سید به هرکی میگم میگن سیداجوشی ان نمدونم به خدا چی بگم 

عزیزم ربطی به سید بودن نداره مهم تبحر شماست که باسیاست رفتارکنین تا آروم باشه باید لمشو بدست بیاری نه اینکه زده بشی،چه تضمینیه هست این بره بهتراز این میاد 

2706