2733
2734

ما ی بار شهرستان دعوت بودیم بعد واسه استراحت میرفتیم طبقه ی بالاشون...من ی شب شارژرموپایین جا گذاشتم  اومدم پایین ببرم ب محض اینکه درو حالشون رو باز کردم صاحب خونه با صدای بلند گوز داد بعدش متوجه حضور من شد خیلی خجالت کشید...شب دومم دوباره همین اتفاق افتاد باز من درو باز کردم اومدم تو حال  دوباره باصدای بلند گوزید منو که دید شربت گیر کرد تو گلوش میخواست بمیره حالش که بهتر شد گفت نمیدونم چرا تو میای من میگوزم ...منم گفتم فرداشب که اومدم قبلش هماهنگ میکنم که شما زودتر گوزتو بزنی🤣🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینقدر ناراحتم،،،بابت جریان دیشب،،،،نمیدونم چرا دوستام تو سایت نیستن یکم حال و هوام عوض بشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اینقدر ناراحتم،،،بابت جریان دیشب،،،،نمیدونم چرا دوستام تو سایت نیستن یکم حال و هوام عوض بشه

دیشب چه خبر بود؟

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.