2733
2734

من ۴ماهه ازدواج کردم وتوی خونه پدر خودم زندگی میکنم توی شهرستان. پدرم اینا هم تهران هستن الان دو ماهی یکبار میان یک ماه میمونن خواهرام هم همه میان با شوهر رو بچه باید من پذیرایی کنم .الان خواهرم بارداره همش خونه ی منه الانم دوماهه شوهرم حقوق نگرفته و۲تومن باید بدیم جای قسط عقب افتاده واقعا خستم .خواهرام فقط میکنن خونه ی باباشونه همش در یخچالن مامانمم بیخیال هیچی بهشون نمیگه .خیلی ناراحتم که چرا نباید پول داشته باشم که برم خونه ی بابام درضمن خواهرام هردو خونه از خودشون دارن حقوقشان از شوهر من خیلی بیشتره 

خرجی نمیده خواهرت بهت

خرجی ازم نخواد صلوات.ناراحتیم اینه که من بچه ی آخرم و۲۰سالمه ولی خواهرم سی و خورده ای .احساس میکنم دارم ازم سو استفاده میکنن آشپز وکلفت مفت گیر اوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خرجی ازم نخواد صلوات.ناراحتیم اینه که من بچه ی آخرم و۲۰سالمه ولی خواهرم سی و خورده ای .احساس میکنم د ...

اگه میبینی ملاحظه ندارن این خرجی ک مجبوری برای اینا بکنی بهتر نیس بدی اجاره ی جا دیگه بشینی؟

یا با پدرت درمیون بذار ک سختته پدرت خودش مدیریت کنه

2728
اگه میبینی ملاحظه ندارن این خرجی ک مجبوری برای اینا بکنی بهتر نیس بدی اجاره ی جا دیگه بشینی؟ یا با ...

بخدا هزاربار گفتم میگه انشالله خدا بهت برکت بده .تازه شهریور خواهرم زایمان میکنه به مامانم گفته من نمیتونم بیام تهران شوهرم نمیتونه از منو بچه اش جدا بشه تو بیا شهرستان منم میام خونه آجی یه ماه میمونم‌.واقعا ناراحتم اخه به من چه مهمون داری و نگه داری از اون کنم .خود خواهرم و وشوهرش هزارتا حرف بهم میزنن بعد وقتی حامله شد به من نگفت ومن از خواهر بزرگم شنیدم 

بخدا هزاربار گفتم میگه انشالله خدا بهت برکت بده .تازه شهریور خواهرم زایمان میکنه به مامانم گفته من ن ...

یعنی خواهرتم با شما شهرستان زندگی میکنه؟

نفهمیدم ک خواهرتون وقتی نمیتونن برن تهران از کحا پس میخوان بیان شهرستان منزل شما و مادرتونم میگن بیاد

یعنی خواهرتم با شما شهرستان زندگی میکنه؟

اره همشون شهرستانن ولی توی خونه های خودشون بعد مثلا میان پیش من مهمونی ولی بیشتر خونه ی متن واقعا عصبیم  .الانم خواهرام اینجان دارن میگن ومیخندن انگار نه انگار شوهرم میخواد بره سرکار

اره همشون شهرستانن ولی توی خونه های خودشون بعد مثلا میان پیش من مهمونی ولی بیشتر خونه ی متن واقعا عص ...

لابد ب حساب اینکه شما بدون پرداخت هزینه خونه پدرتون نشستین میخوان اینجوری اونا بی نصیب نمونن

باید ی فکر اساسی کنی

2738
لابد ب حساب اینکه شما بدون پرداخت هزینه خونه پدرتون نشستین میخوان اینجوری اونا بی نصیب نمونن باید ی ...

اخه خواهر بزرگم هم ۵سال توی خونه پدرم بوده .بابام مثلا خواست به پیشرفت من کمک کنه ولی من دارم پسرفت میکنم واقعا دلم پره توروخدا بگین من چیکار کنم؟

2706