2733
2739
عنوان

شوهرم

304 بازدید | 19 پست

شوهرم وقتی مامانشو میبینه خیلیییی لوس میشه البته مادرشوهرم بیشترلوسش میکنه مثلا دهن شوهرمو باز میکنه وبایه لوسگری میگه ببینم دندونتو ودست میزاره تو دهنشو انگاردوسالشه الکی این حرکات ازخودش درمیاره ودرازمیکشه پیش شوهرمو همش باهاش تعریف میکنه انگاردیگه هیچکدوممون اونجا نیستیم ب هیچکسم گوش نمیده....مثلامامستاجریم امشب شوهرم جوگیرشده بودپیش مامانش میگفت اگه واحد روبروییتون خونشو اجاره میداد مامیگرفتیم بایه حسرتی میگفت یعنی بریم روبروی مادرشوهربشینیم اینقدحرصم گرفت ک نگووو

وا چقد مسخره

بنظرم ی دو س بار لباس بپوش ار خونه بزن بیرون

دلیل خواستن بگو شما ک میخاستی با پسرت خلوت کنی مارو چرا دعوت کردی😑

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی یار ۱ تو تاپیکت انلاینه🤩

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2731
2738
مامانش. حسادت نکن. اگه مادر خودتم بوداینو میگفتی. اگه فردا پسرام بزرگ شن عروسم.... حامیان مادر ش ...

اگه واقعا قراره اينكارو تو هم بكني كه خيلي زشته

خدا شكرت بخاطر همه چيز

حساس شدی بابا بیخیال 

از مادرش محبت ببینه بهتره تا از زن یا دختر غریبه 

والا

مردا یا سمت مادرشونن یا سمت زن غریبه یکیشو باید انتخاب کنیم

چی بگم والا بجز زنشون همش یکی دیگه باید باشه😣😣😣😣😣

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه
2706