2737
2734
عنوان

یکی بگه اسم زن آریا عظیم نژاد چیه؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 50086 بازدید | 727 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهر من زده تو کار خوانندگی دارم ب این فکر میکنم اگر روزی برسه معروف بشه من کشش اینو دارم خانما بگن وااای فلانی عشقمه وای عاشقشم  

میتونم قبول کنم کنارش دخترای مدل ب مدل عکس بگیرن

بشیر حسینی چندین سال خارج زندگی کرده و تحصیل کرده  خیلی هم با سواده . بیشتر کشوررهای دنیا رو ر ...

اره خیلییی😑😑😁😁 ولی فکر میکنه بازی فوتبال باعث‌تحریک جنسی میشه!!! ماشالله ب سواد و شعورش😑😑😑😑🤨🤨🤨

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜
2738
تو فهمیدی به ماهم بگو من شنیدم مجرده خدارو چه دیدی شاید اومد گرفتت    

نه متاهله یه پسرم داره

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

بچه ها بیایید اینجا همگی 

خصوصا اونایی که حاجت دارن یا گرفتاری و مشکل دارن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2679041/فردا-نیمه-شعبان-بچه-ها-همه-باهم-کاری-که-میگم-بکنیم-ثواب-عجیب-و-بهت-آوری-داره?postId=87420603

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2706