2737
2739
عنوان

موادماكارانيم بوي سوختگي ميده😣

225 بازدید | 11 پست

يه ذره پيازش سوخته بود فكركرذم گوشت ورب بزنم معلوم نميشه

امامعلومه ماكارانيو هنوز قاطيش نكردم

كاري نميشه بكنم بوش بره؟

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

آبلیمو بزن

و پودر پاپریکا

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چرا به ماکارونی میگن ماکارانی؟

فکر میکنن درستش ماکارانیه مثل زعفرون که میگن زعفران 

نمیدونن ماکاران وجود نداره 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
پاپريكازدم تفت بدم دوباره؟

آره یکم حرارت بده عطر پاپریکا بگیره بهش

آبلیمو هم داری بزن

من اینارو میزنم درست میشه البته بستگی داره چقد پیازت سوخته، سیاه سیاه شد؟بوی یکم سوختگی رو اینا میگیره

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
آره یکم حرارت بده عطر پاپریکا بگیره بهش آبلیمو هم داری بزن من اینارو میزنم درست میشه البته بستگ ...

نه همش نسوخته بود يه ذرش فقط 

جرغاله ام نشده بود كه سياه سياه باشه 

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
نه همش نسوخته بود يه ذرش فقط  جرغاله ام نشده بود كه سياه سياه باشه

پس درست میشه

اویشن هم بزن

ادویه معطر خوبه

من همیشه آویشن و پاپریکارو میزنم