2737
2739
عنوان

وای عشقم ازم خواستگاری کرد

717 بازدید | 18 پست

بچه ها لطفا برام دعا کنید ازم خواستگاری کنه و عاشقم بشه تا پیک قبلی و گفتید پر از انرژی منفیه

اینم مثبت

لطفا هر کی دوست داشت برام دعا کنه به عشقم برسم

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید

مجبوری تاپیک دروغی بزنی تا انرژی منفی بگیری‌ 

عین آدم موضوعتو بنویس هرکی خواست بیاد میاد. والااا

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
انشا الله  بزودی      دعا کن عشق منم بهم پیشنهاد ازدواج بده  

ایشالله

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید
انشالله بهش برسی عزیزم و یه روز واقعنی تاپیکشو بزنی؛برات حمد میخونم

مرسی عزیزم

مسخره ایشالله ک خواستگاری نکنه حالا ک تاپیک دروغ زدی 😀😀😀😀😀

بد

مسخره ایشالله ک خواستگاری نکنه حالا ک تاپیک دروغ زدی 😀😀😀😀😀

بد 

2706