2733
2734
باریکلابه قیافه خودتون  بیکارهسیداااااا ....بریدبه زندگیتون برسید

بنظر میاد اعصاب ندارید  

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقلشون تاهمین حد میرسه خودشون برعلیه خودشون زن ستیزن.مرد و زن هیچ تفاوتی باهم ندارن معلومه ک جهان سو ...

بخدا يه زن به مردا توهين ميكرد تو برنامه تلويزيوني همه مردا ميريختن سرش

ولي اگه يكي به زنا توهين كنه خود زنا اول از همه طرفشو ميگيرن!!!

2728
مادرش بد ضایعش کرد مرد گنده رو پیش ۸۰ میلیون اسکول نشون داد

چی گف مگه؟

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
۱۰۰تومن واسه خیلیا،خییییلیه.مخصوصا تو شهرستان

مثلا ۲۰۶ الان صد تومنه

قبلا با صد تومن ماشین خارجی شاسی بلند میشد خرید

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2740
مثلا ۲۰۶ الان صد تومنه قبلا با صد تومن ماشین خارجی شاسی بلند میشد خرید

الان اگه من صدتومن میبردم پس اندازمم میزاشتم روش ی مغازه کوچیک تو محلمون میخریدم ک شوهرم اجاره مغازه نده.صدتومن ب تنهایی شاید زیاد نباشه ولی خیلی کمکه.

الان اگه من صدتومن میبردم پس اندازمم میزاشتم روش ی مغازه کوچیک تو محلمون میخریدم ک شوهرم اجاره مغازه ...

اون که اره،وقتی نیاز داشته باشی هزار تومنم هزار تومنه

ولی ارزش پول واقعا خیلی کم شده،خودتو میکشی پس انداز میکنی با پول هیچ کار نمیشه کرد😢

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2706