2733
2734
من بدون اینکه هیچ خاطره ای ازش داشته باشم عاشقش بودم من یکساله دارم با فکر و خیالش زندگی میکنم من او ...

عزیزم خدا به داد دلت برسه و بتونی فراموشش کنی

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
آره خیلی دوسش داشتم اونم میگفت دوستم داره ولی الکی میگفت روزی که خونواده ام قرار بود شوهرم بدن رفتم ...

واااای خدا  پس پسره سوزوندتت  الهی بگردم

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسم پيش اومده ميفهممت بعضي وقتها از شدت عصبانست موخاي خودمو ميکشيدم تو ايينه داد ميزدم چرا دوسم ند ...

میگن زمان حلش میکنه ولی برا من جز درد و غم چیزی نداشت😔

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2728
عزیزم خدا به داد دلت برسه و بتونی فراموشش کنی

خدا اگه میخواس به دادم برسه خیلی قبل تر از اینا میرسید... اون موقع که صداش میزدم کجا بود؟

دیگه دارم اعتقاداتمم از دست میدم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
واااای خدا   پس پسره سوزوندتت    الهی بگردم

خیلی. 😔

خدا اگه میخواس به دادم برسه خیلی قبل تر از اینا میرسید... اون موقع که صداش میزدم کجا بود؟ د ...

شایدبااون خوشبخت نمیشدی

خدا_بندشو_دق_نمیده# !

من همش موقع سختیا اینوب خودم میگم😊

آقا/خانوم

خودتونو

درگیر

روابط

#کوتاه_مدت

نکنییییین

ارزش نداره واقعا ارزش نداره

چرافک میکنین باااید حتماعاشق بشین

اسمه هرحسی رو میذارین عشق!؟

2740
شایدبااون خوشبخت نمیشدی خدا_بندشو_دق_نمیده# ! من همش موقع سختیا اینوب خودم میگم😊

اون ادم خوبی بود چرا نباید باهاش خوشبخت میشدم؟

من از اولم از خدا خواستم اگه به صلاحم نیست کمکم کنه فراموشش کنم اما چیشد؟ بیشتر امیدوارم کرد بعدشم اینطوری نابود شدم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
اون ادم خوبی بود چرا نباید باهاش خوشبخت میشدم؟ من از اولم از خدا خواستم اگه به صلاحم نیست کمکم کنه ...

حالا من ماجراتو دنبال نکردم

ولی ازکجامیدونی آدم خوبی بود؟:!عادم این روزا ب خواهربرادرشم نمیتونه اعتمادکنه!

اینجوری خودتوقانع کن  😕

حالا من ماجراتو دنبال نکردم ولی ازکجامیدونی آدم خوبی بود؟:!عادم این روزا ب خواهربرادرشم نمیتو ...

میدونم که بوده وگرنه نیازی ندارم خودمو گول بزنم اونم توی این شرایط و حالو روزم...کاش بد بود میگفتم اره به دردم نمیخوره نه اینکه بگم خدا اینطوری منو نادیده گرفت

میدونم که بوده وگرنه نیازی ندارم خودمو گول بزنم اونم توی این شرایط و حالو روزم...کاش بد بود میگفتم ا ...

نمیدونم چی بگم😕ولی میدونم پشت هرکار خدا ی حکمتی هس شاید ی روزبفهمی شایدم هیچ وخ نفهمی.....

نمیدونم چی بگم😕ولی میدونم پشت هرکار خدا ی حکمتی هس شاید ی روزبفهمی شایدم هیچ وخ نفهمی.....

حکمتش فقط این بود که من یکسال خودمو اسیر این ادم بکنم و کل زندگیم و ارزوهام بشه این 

اخر سرم اینطوری بخوره تو ذوقم به این حال بیوفتم