2737
2739
منم هرروز به خودم ميگم چرا دوسم نداشت

متاسفانه این حس سالهاست با منه با اینکه بچه بودم هنوزم یه وقتایی میشینم باصدای بلند و از ته دلم گریه میکنم امیدوارم که شماها بتونین فراموش کنین

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدیه روابط کوتاه مدت همینه

هی میگی وابسته نمیشم نمیشم؛محضه تفریحه....دوست اجتناعی...بعدب خودت میای میبینی اوههه کجای کاری!

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
2728
اگه واقعا عاشقش بوده باشی نمیشه فراموش کرد من۱۲ساله نتونستم هنوزم دلم میگه چرا چرا منو نخواست.....خی ...

من بدون اینکه هیچ خاطره ای ازش داشته باشم عاشقش بودم من یکساله دارم با فکر و خیالش زندگی میکنم من اونو از خدا خواستم فقط میخواستم بیاد سمتم اینکه کار سختی نبود من کلی بخاطرش به خدا التماس کردم اما خدا خیلی راحت ارزوی منو تقدیم یکی دیگه کرد... کسی که حتی واسه بدست اوردن عشق من ذره ای ازون تلاشی که من کردم رو نکردش حالا من موندم و کلی سوال که چرا اینطوری شد

از خودم از همه ادما از زمین و زمان متنفرم میگی دیگه چیکار کنم؟ تا اخر عمر اینطوری زندگی کنم؟ بخاطرش از خیلی چیزام زدم از فکرم موقعیتام پولم روحم زندگیم قلبم خیالم همه چی....اما اون دیگه نیست دیگه اگه بخوادم نمیتونه باشه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
وااای 12سااال خیلی سخته ینی از14سالگی    

آره خیلی دوسش داشتم اونم میگفت دوستم داره ولی الکی میگفت روزی که خونواده ام قرار بود شوهرم بدن رفتم پیشش گفت منو نمیخاد کسی که هر روز التماس میکرد که عاشقمه وایستاد و گفت نمیخامت برو ازدواج کن هنوزم بعد این همه سال حرفاش تو سرمه مو به مو هنوزم دردی که با حزفاش کشیدم تو جونمه😔

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2738
همون ک از رو عکساش بش علاقمند شدی تو تلگرام؟😐

از رو عکس عاشقش نشدم تو بیرونم دیده بودمش جریانش مفصله...

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
متاهلي؟

آره همون موقع ازدواج کردم 

متاسفانه این حس سالهاست با منه با اینکه بچه بودم هنوزم یه وقتایی میشینم باصدای بلند و از ته دلم گریه ...

اون حس عشق نبوده دختر.تو توو بچگی تجربش کردی

بعدهی ب خودت تلقین کردی یادآوری کردی تااین شده!

وگرنه دختر14سالرو چ ب عشق!

بعدم الان25ساااالته بایدازدواج کرده باشی مادرشده باشی . ....😕

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!
آره خیلی دوسش داشتم اونم میگفت دوستم داره ولی الکی میگفت روزی که خونواده ام قرار بود شوهرم بدن رفتم ...

واسم پيش اومده ميفهممت

بعضي وقتها از شدت عصبانست موخاي خودمو ميکشيدم تو ايينه داد ميزدم چرا دوسم نداشت 

فاميل بود؟ چجوري عکسشو ديدي؟

نه فامیل نبود غریبه بود تو اینستاگرام امروز پست گذاشته بود عکس خودشو با دختره رو 

2706