2737
2739
صبح هم که از خواب پا میشدیم مامانم‌چایش اماده بود و شیر هم برامون‌گرم کرده بود با پنیر و گردو میخوری ...

واقعا کاش میشد یکبار دیگه اونروزا رو تجربه کرد

البته من الان تمام سعی ام بر اینه که بچه هام سر سوزنی از حس اون زمان مارو تجربه کنن

چقدرم سبک قدیمارو دوست دارن بچه هام

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
من اون سمتا   آیینه ورزان اومدم، نمیدونم  دقیقا دماوند میشه یا نه.  ولی  طبیعتش ...

بله

آینه ورزون بعد از دماوند میشه 

البته از سمت تهران که میای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا کاش میشد یکبار دیگه اونروزا رو تجربه کرد البته من الان تمام سعی ام بر اینه که بچه هام سر سوزن ...

من پسرمو که میبرم خونه بابام از صبح تا خود غروب تو همون باغچه گل بازی میکنه آخر سر بغلش میکنم میذارمش تو حموم تا صبح بیهوش میشه عین خودم عاشق اونجاست😂😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2728
فدایی داری  مردیم از بس تاپیک های خیانت و ...خوندیم حالا که حالتون خوب شد برا حاجیمون دعا کنی ...

ایشالا هر چی از خدا میخوای بهت بده 😘

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
چه میدونستیم روزگار واسمون چه ها تو آستین داره😔

واقعا حالا اومدیم تو یه قوطی کبریت با شوفاژو کولر و ...😔😔😕

2738
من پسرمو که میبرم خونه بابام از صبح تا خود غروب تو همون باغچه گل بازی میکنه آخر سر بغلش میکنم میذارم ...

بچه های منم عاشق خونه ی پدریم هستن

حتی این دختر کوچیکه م که الان ۱۶ ماهشه😅

بچه های منم عاشق خونه ی پدریم هستن حتی این دختر کوچیکه م که الان ۱۶ ماهشه😅

بچه ها هم میفهمن زندگیای امروزی زندگی نیست واقعا قدیمیا با طبیعت دوست بودن و تا خونشون میاوردنش