2737
2734
عنوان

خانومایی که قرص اعصاب میخورن

3738 بازدید | 18 پست

قرص اعصاب آخه نقل و نبات نیست که. یه تاپیک دیگه بودم هی به استارتر میگفتن شروع کنه فلوکستین بخوره. قرص اعصاب دوز مصرف و دوره داره که صرفاً و فقط باید توسط پزشک متخصص تعیین بشه. وگرنه هم میتونه اعتیادآور باشه و هم میتونه عوارض زیادی داشته‌باشه که یکی‌ش تشدید کردن بیماریه. مثلاً اگه شما افسردگی دارین و سر خود شروع کنین قرص خوردن و قطع کردن، علاوه بر اینکه به داروها معتاد میشین هم افسردگی‌تون شدیدتر میشه هم چهارتا اختلال دیگه هم در کنارش پیدا میکنین.

حتما باید روانپزشک تجویز کرده باشه.واقعا چقد جرات دارن اوناییکه سرخود میخورن!

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
فلوکستین مستقیم روی نیروی جنسی خانوها تاثیر میزاره و سردشون میکنه

خب اگه لازمه باید بخورن دیگه

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
امی تریپتیلین 10 مضره ؟ مامانم میخوره

من تخصصی ندارم عزیزم ولی تا جایی که میدونم هیچ دارویی رو نباید سر خود مصرف کرد. من نهایت چیزی که سر خود مصرف کرده‌ام ادالت کلد بوده.

حتما باید روانپزشک تجویز کرده باشه.واقعا چقد جرات دارن اوناییکه سرخود میخورن!

عزیزم من میخوام برم در کنار دکتر گوارشم دکتر روانپزشک ایا به نظرت درسته یا نه درخواست دوستیمون قبول کن تا باهات حرف بزنم ببین لازم دارم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم من میخوام برم در کنار دکتر گوارشم دکتر روانپزشک ایا به نظرت درسته یا نه درخواست دوستیمون قبول ...

عزیزم ببخشید دستم رفت رو لغو دوستی واقعا معذرت میخوام 😔

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706