2733
2739
عنوان

قشم و درگهان

5640 بازدید | 45 پست

کسی هست که به تازگی رفته باشه قشم و درگهان؟؟ 

قیمت ها چطوره نسبت به شهرتون؟؟ 

اگر کسی واسه قشم بگه که من واسه ماه رمضان بیام بازند مغازه ها؟؟؟ 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 

لباسای قشم فقط به درد خونه میخورن جاهای معمولی مجلسی نداره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من قبل از عید رفتم اونجا هم بخاطر گرونیها گرون شده ولی خوب بود

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
2728

قیمتاش معمولیه. لباسای حراجش قیمتای خوبی دارن ولی بیشتر چینی ان

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

کتونیهاش خوب بود درگهان پاساژ کیف داشت هرمس و مارکهای دیگه اونم خوب بود 

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
2738
کتونیهاش خوب بود درگهان پاساژ کیف داشت هرمس و مارکهای دیگه اونم خوب بود 

اره دقیقا واسه همین چیزا می خوام برم کتونی خریدی امسال از آنجا 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
اره دقیقا واسه همین چیزا می خوام برم کتونی خریدی امسال از آنجا 

درگهان رفتم کتونی و کیف خریدم خوب بود

کی رفتی شما 

من عید کلا جنوب بودم ولی باورت میشه به ما میگفتن چرا میاین اینجا تهران ارزون تره منم اینو فکر میکردم و درستم بود قشم شورشو درورده بود چون قیمت بعضی چیزا مشخصه و ادم اطلاع داره بخصوص لوازم ارایش یا کفش مارک

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

بله عزیزم ما بوشهریم با ماشین رفتیم

2706