2733
2739

برای اینکه ادم رو هدفی ک میخواد فوکوس کن باید ی سریارو از فکرش بریزه بیرون..من میخوام برای ازمون وکالت بخونم البته سال دیگه... چندنفر رو مخ منن...چیکارشون کنم؟

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

بلاک کن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم حذفش ميكنم

مامانمو 😐

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
2731

من يه آدم منفي هست كه حذفش كردم

رو مخه ها

همكارمه

ولي هي بايد به خودم يادآوري كنم كه با اين حرف نزنم وگرنه يادم ميره

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است

از چه نظر من تجربم داشتن دوست حسود بود كه البته تازاخرين لحظه همه جوره بهش سرويس دادم ولي چشم ديدن خوشبختي منو نداشت ولي اخرش خدا خواستو حذفش كردم خيلي پشيمونم چرا زودتر نكردم چون جرات نداشتم بيشش از خوشحاليام بگم ادم منفي و حسودي بود به من داشت سرايت ميكرد هيچ وقت و تحت هيچ شرايطي از زندگيش راضي نبود

من دارم حذفش ميكنم مامانمو 😐

چرا 

مادرو ک نمیشه

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2738

از این حرکات خوشم نمیاد 

اگه اراده کردی بخونی کسی نمیتونه بره رو مخت بگو حوصلشون ندارم بهونه خوبیه ولشون کنم .چون دوست خودمم تو دوران کنکور همین کار کرد 

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
چرا  مادرو ک نمیشه

چرا ديگه ازدواج ميكنم كارى باهاش ندارم 😂

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
مامان جطور

با ازدواج 😐😂