2733
2739
عنوان

من ۱۵۸ قدمه ، و شوهرم ۱۹۰

5923 بازدید | 125 پست

خیلی عجیب و غریبه؟

کفش پاشنه بلند هم نمیتونم بپوشممم   

شوهرمم گاهی ب شوخی بهم میگه  قد کوتاه

اههههههه

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۰ سانت اختلاف قد معمولی نیست عزیزم

ولی مهم خودتون هستید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
کفش پاشنه بلند بپوش حتما از واجباته برات به نظرم.

آخه کمرم درد میگیره 

نمیتونم طولانی باهاش راه برم

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
میگم تو ک از اوووول دیدی قد من چه قدره  مه اون موقع فکر کردم رشد میکنی    

بگو مگه درختم؟😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
باهات شوخی میکنه. به دل نگیر

آره شوخی میکنه

اما خانوادگی خیلی پز قدشونو میدن 

من یه جا خوندم توی روابط ممکنه مشکل ساز باشه

اما خب در کل مهم روحیاتو اخلاقتونه که مَچ باشه عزیزم🌹

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
2706