2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچکدوم.

هر دوش مزخرفه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2738

هیچ کدوم. اصلا ازدواج خوب نیست. مجرد بمون بخدا تا اخر عمر ارامش داری

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

اکثر ازدواجایی که از رو علاقه شده به جنگ و طلاق ختم میشه چون بعد رفتن تو یه خونه اون عشق شدید کم میشه و اخلاقای واقعیه همو میبینید اونموقع هست که دیگه نمیشه همو تحمل کرده، اما ازدواج عاقلانه وقتی هزارتا خوبی از طرفت میبینی اینکه حاضره برا زن زندگیش یه مرد کامل باشه خودبخود عشق هم میاره و بادوام میشه اون زندگی

معلومه با عشق. چون اینجوری حتی اگه بدم از اب دربیاد حداقل عشق رو تجربه کردین و تجربه ی عشق بشدت فوق العاده است. ولی ازدواج بدون علاقه هر لحظه ادمو پیرتر و افسرده تر و شکسته تر میکنه.

البته عشقی که منطق هم درش دخیل باشه نه اینکه بری عاشق یه ادمی که معتاده دست بزن داره خانوادش وحشی ان بشی و بگی چون عاشقشم با همین ازدواج کنم😑

{ جانی دپ سابق }
2706