2733
2739
عنوان

دلم برا شوهرم تنگ شدههههه

416 بازدید | 24 پست

یک هفته اس رفته جنوب کمک کنه به سیل زدها میگه فقط شبا میتونم بات حرف بزنم شبم میاد دو دیقه بعدش میخوابه اخه منم دلم تنگ شدهه😭تازه خییییییلی گریه کردم پدرشوهرمم میخواد بره اونجا فامیل دارن منم میخوام باش برم ولی شوهرم میگه نه با بچه خیییییییلی سختت میشه منم اینقدر اصرار کردم که اخر سرم داد زد وقتی میگم نه یعنی نه فقط مونده تو این گرما و خستگی با تو سرو کله بزنم

بنظرتون واقعا با کسی که دلش براش تنگ شده اینجور حرف بزنه حق نداره ناراحت بشه منم قطع کردم بعدشم کلی گریه کردم هرچیم زنگ زد جواب ندادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق بگیر . 

😂😂😂😂😂😂

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2728

ایشون رفتن کمک و الان خیلی تحت فشارن ؛اگه شما دوسش دارید درکش کنید و این حرکتشو ستایش کنید ؛دلتنگی که هست ولی خوبه باهاش کنار بیاید،بالاخره میاد همسرتون 

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2738

عزیزم دوری از همسر سخته ولی ایشونم راست میگن تو این شرایط شما خونتون بمونید بهتره.خدا اجرشون بده 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2706