2737
2739
عنوان

ی فینگر فود سریع خوشمزه اسان؟

303 بازدید | 24 پست

سلام.دوستان دوست قدیمی ام بعد هفت سال داره میاد خونم.میخوام هم خوب ازش پذبرایی کنم هم زیاد باهاش وقت بگذرونم یعنی همش مشغول پذیرایی نباشم سرم هم شلوغه خونمم بمب ترکیده حالا با این اوصاف ی فینگر فوده ساده و اسون و زود اماده شو خوشمزه پیشنهاد کنید ک فردا صبح ک پاشدم بتونم هم خونم و تمیز کنم(از بالا تا پایبن)هم برم خرید هم تا ساعت3برسونم امادش کنم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بورك(اسفناج يا مرغ) پيراشكي گوشت

اسقناج ندارم برم بخرم پاک کنم بشورم وقت میبره خیلی سریع باید اماده کنم امروز ک نمیتونم برم بیرون همه کارام میمونه برا فردا...پیراشکی گوشت😕😕باید روش فکر کنم😉ممنون

2728
اش دوغ درست کن دو تایی با هم بخورید کیف کنید  به به اش دوغ

وای نگووووو دلم خواست...احه دختر هفت سالشم میاد خواستم اونم خوشش بیاد اصلا ندیدم دخترش و بدونم اش خوره نیست

2738
فینگرفود ک مناسب نیس بعنوان غذای اصلی اخ.حداقل ی جامبوشلزی لازانیایی چیزی درست کن اسونم هس

خب ناهار ک نمیاد...عصرونه است

اش دوغ درست کن کنارشم تارت بادمجون

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706