2733
2739
عنوان

چ عکس العملی نشون بدم؟

197 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها مادربزرگم(مادر پدرم) یک زن فووووووووووق العاده عقده ای هست ؛ با مامانم اختلاف مادرشوهر و عروس داشت از ما هم بدش میومد میگفت لنگه مادرتونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن نمونه از کاراش؛ داشت میرفت مکه حاج خانم عکس عمو کوچیکمو گذاشت تو کیفش من و خواهرم بچه بودیم بش گفتیم بی بی بیا اینم عکسامون گفت نه من فقط عکس بچه هامو میزارم شما که بچم نیستید

2731
چن نمونه از کاراش؛ داشت میرفت مکه حاج خانم عکس عمو کوچیکمو گذاشت تو کیفش من و خواهرم بچه بودیم بش گف ...

وااا حالشون بد بوده ایشون؟

حالا با مامانت چه مشکلی داره؟

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

مامانم یتیم بود هر وقت مثلا یکی از ما مریض میشدیم بستری میشدیم بیمارستان یا مثلا خودش زایمان میکرد مارو میزاشت پیش این مادربزرگم و این خانم تمااام عقده هاشو سرمون خالی میکرد مثلا بخدا از عمد غذا خیلی کم میپخت گرسنه میخوابیدیم با اینکه خیلی لارج بود از رو لج

2738
چن نمونه از کاراش؛ داشت میرفت مکه حاج خانم عکس عمو کوچیکمو گذاشت تو کیفش من و خواهرم بچه بودیم بش گف ...

خیلی بده میفهمم واگذارش کن به خدا ولی برخوردی نکن شما احترام بزرگیشو حفظ کن

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
چ میدونم چرا خوب میپوشی چرا خوب میخوری مشکلاتی که اکثرا با مادرشوهرا دارن

حالا شما خوبه میدونید مشکلشون باهاتون چیه ما که هیچ وقت نفهمیدیم چرا خونواده بابام باهامون پدر کشتگی دارن

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤

ی روز که خونشون بودیم جز همون موندنای مجبوری من بودم و خواهر سه سالم برا عموم کباب درست کرد گذاشت تو اتاق خواهر سه سالم گفت میخام مادربزرگم اومد محححححکم انگشتشو گاز گرفت گفت برا خواهرت ساندویچ بزار تو کیفت این سیر نمیشه عموم شنید و کل غذارو پرت کرد تو پذیرایی

مامانم یتیم بود هر وقت مثلا یکی از ما مریض میشدیم بستری میشدیم بیمارستان یا مثلا خودش زایمان میکرد م ...

کی این سلسله روانیا از ایران و دنیا منقرض میشن خدا میدونه

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
چ میدونم چرا خوب میپوشی چرا خوب میخوری مشکلاتی که اکثرا با مادرشوهرا دارن

خب این آدما خودشونم تو جوونی با مادرشوهر مشکل داشتن 

مامان بزرگ منم با مامانم مشکل داشت و داره اونم بیخود و بیجهت چون واقعا مامانم بی آزارترین عروسشونه و با وجود ظلمایی ک بهش کردن هیچوقت هیچکاری بهشون نداره ... ولی اینو میدونم ک مامان بزرگم تو بچگی ازدواج کرده و بابابزرگم خیلی بداخلاق بوده و مادرشوهرشم از اون بداخلاقتر در حدی ک کتکش میزده اونم انگار میخواد کمبوداشو اینطوری سر بقیه خالی کنه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

عقد بودم یکی از فامیلامونو دیدم گفت چن وقته ازدواج کردی خاله گفتم عقدم دو هفته پیش عقد کردم اومد جلو من با مادربزرگم دعوا کرد که چقد بت گفتم دختر حاج فلانی پسرت و میخام برا پسرم گفتی دختر نداره پ این چی بود یکی دیگه هم گفت من پشیمونم از شما دختر نبردم چقد بسازید شما؛ هی به مادربزرگت میگفتم میگفت مگه از جونت سیر شدی!!

2706