2737
2739
عنوان

مادر شوهر بد ذات

1976 بازدید | 27 پست

از دست مادر شوهرم کلافه شدم ..از روز اولی که اومدم تو خونشون بهم بها نداد.مثلا  هیچ وقت بهم تعارف نکرد هیچیو اما برعکسش برا جاریم دنبالش راه میفته غذا میزاره ذهنش..  من عروس دومم و غریبه اما اون دختر عمه شوهرمه با اینکه من حاملم و اون بچش نمیشه بیشتر بهش احترام میزارن و با اینکه بارها تو روشون وایساده 

اما من همش از روز اول به خاطر بچه آوردن اذیتم کردن حالاهم اینجور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم توهم دنبال توجه و بها دادن اون نباش همین که همسرت بهت بها بده و خودت برای خودت ارزش قائل باشی و تحویلش نگیری میفهمه اونو به حساب نمیاری

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

ولش کن بابا واسه خودت دغدغه نساز تو واسه خودت و شوهرت زندگی کن زیادم مادرشوهرتو محل نزار واستم مهم نباشه کی رو بیشتر میخواد مهم خودتی و بچه ات و شوهرت فعلن

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2738
چون بچش نمیشه نباید بهش احترام بزارن؟ خودت بد ذات تری که اینجوری میگی

عزیز دلم نگف که نباس بهش احترام بزارن😊❤💖

گفت بیشتر بهش احترام میزارن

برام ۲تا دونه صلوات میفرستی؟محتاجشونم
چون بچش نمیشه نباید بهش احترام بزارن؟ خودت بد ذات تری که اینجوری میگی

من که نگفتم چرا به این احترام میزارن که اینجوری میگین من گفتم چرا اینقدر فرق میزارن ... در ضمن بچه نداشتن اون که تقصیر من نیس .من از خدام بود بچه دار شه که تو سن بیست سالگی منو هی برا بچه تحت فشار نزارن و بزنن تو سرم که عین اونی 

2706