2737
2739
عنوان

بدترین سوتی که جلو شوهراتو دادین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 87 پست
اصلا نمیتونم 😐 دوست دارم راحت بتونم غذا بخورم امیدوارم درمانش پیدا شه 😘

عزیزم یکی از دوستام ازمایش که داد و فهمید دیابت داره کلاه بادمجون رو جوشوند و خورد البته نمیدونم چند نوبت

و کلا خوب شد و قرصاشم مصرف نکرد. دقیقتر اگه میخای بدونی درخواست دوستی بده بنظرم امتحان کن بالاخره ضرر که نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه یار با نامزدم رفتیم کافی شاپ نمیدونم چرا یهو هول کردم گفتم دفتر آبمیوه هاتونو میشه بدید؟؟؟ 😢😢😢 ...

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
بدترین درد دنیا منم دارم با تزریق ۲ جور انسولین و ۵ بار 

انسولین چی میزنی چ وقتهایی؟ سعی کن بهش فکر نکنی من همیشه میگم بهترین درد دنیاس چون باعث میشه سالم زندگی کنی ورزش کنی و سالم بخوری

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
وااي خيلي اصن تا يه ساعت حالم بد بود خودمم البته ميخنديدما 😬😬 همش ميكفتم نمبدونم چي خوردم اينجوري ...

چشای شوهرت الکی گرد شد آدم میزه دستشویی بزا همین کار،،،،، ببخشید وسط جمع ک اینکار نکردی،،، من شب اول عروسیم شوهرم گفت عزیزم راحت باش،،، اگ خواستی کاری کنی،،، من مردم از خجالت،،، ولی خب هیچ گاه اینکار تو بیداری انجام نمیدیم،،، ولی خوب عکس العمل طبیعی بدن مثل سکسکه،،،،، 

2738
منم یه بار روکش صندلی جابجا شده بود بجای دنده یک رفتم ۳ ماشین هی خاموش میشد هنوز مسخرم میکنه

الن حرفه ای شده ای یا نه ؟

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

خونه مادرشوهرم بودم دمه عید بود خونه برق میزد رفتنی یه کاسه ماست محلی داد گفت ببر بالا بخورید مواظب باش نریزی فقط تا سرم پرکرده بود هر دو قدم میگفت مواظب باش داشتم میرسیدم به در که نمیدونم چی شد هل شدم کاسه از دستم برگشت رو فرش😫😵😩😩

خدا نسیب نکنه اینم وسواس پدرشوهرم نیشش تا بناگوش باز شده بود مادرشوهرم که تا چنددقیقه خشک شده بود

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
ميخواستيم بريم بيرون يه كافه اي جايي اون اولااا كه دوست بوديم هيچي ديگه من هي گير دادم كه بريم يجا ك ...

خدانکشتت مردم از خنده  

لطفا هر کی امضا من و خوند برای رسیدن من به عشقم  یه صلوات بفرسته ممنون. و اگه کاری چیزی میدانید برای عاشق کردن بگید
چشای شوهرت الکی گرد شد آدم میزه دستشویی بزا همین کار،،،،، ببخشید وسط جمع ک اینکار نکردی،،، من شب اول ...

اخه انتظارش رو نداشت جلو اون اينكارو بكنم😁 دقيقا يه قدم اونورترم وايساده بود منم دست خودم نبود در رفت

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2706