2737
2734
برا تو چ جورین الان دوساله فقط حرص میخورم

خواهر بزرگم میبینه مامانم پیره و همه کارارو میندازه گردنش،میا هفته هفته خونشون میمونه دس ب سیاه و سفید نمیرنه،مامانمم انگار با بچه دوساله طرفه هر چ میگم میگ عب نداره طفلک چ کنه،ولی همش از من انتظار داره حالم از جفتشون بهم میخوره

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای ینی چی؟؟؟؟چرا اخه 

عکس اونجای پسررو بهم نشون دهد گفت دوس پسرمه تا دوروز هرچی گریه میکردم اروم نمیشدم

نمیدونم یه ادم چی میشه که به اینجا میرسه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
روز جمعه ای همش بیرونه نمیگه منم دل دارم پوسیدم تک و تنها

شوهر منم ک کلا گرفته خوابیده من دوتا بچه رو باید تنها باهاشون بازی کنم ظرف دارم شام برا باباشو داداشش بپزم گفتم بریم بیرون محل نذاشت گفت خوابم میاد

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
وای چقد بی غیرتو پخمه انقشنگ میاد میگه؟

تازه ب پسرش یاد داده ب مرده میگه بابا،دختره مرده هم ب جاریم میگ مامان،یبارم اومد دنبالشون دم دره خونه مادرشوهرم،

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
عکس اونجای پسررو بهم نشون دهد گفت دوس پسرمه تا دوروز هرچی گریه میکردم اروم نمیشدم نمیدونم یه ادم چی ...

خاک برسرش   میخاسته تورم از راه بدر کنه حرومزاده

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
واتو چراگریه کردی

نمیدونی چه حسه بدیه تمام دو روز رو به حال برادرشوهرم که مثل برادرمه گریه کردم نمیدونی چقدرماهه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
شوهر منم ک کلا گرفته خوابیده من دوتا بچه رو باید تنها باهاشون بازی کنم ظرف دارم شام برا باباشو داداش ...

خیلی بده اصلا اهمیت نمیدن من حالا بچه ندارم چقد بشینم با گوشی ور برم اخه

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(
خاک برسرش   میخاسته تورم از راه بدر کنه حرومزاده

اخه با یه عکس 

نترسید برم بگم هنوز فازشو درک نکردم متنفرم ازش

2706