2733
2734
عنوان

کسی مثل من حالت تهوع میگیره موقع پری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 56 پست
منم دقیقا  همینجوری بودم الانم ک زایمان کردم بازم موقع پری همینطورم 😅😅 بااجازت باید بهت بگم ...

نه بچه میخوام نه میخوام پریود شم

کاش میشد از شر این رحم خلاص شد با تمام عوارضی که داره 

ایشالا خدا به حق همین دعای مقاتل بن سلیمان هر چه زودتر یه نی نی خوشگل و سالم و صالح بهت بده😘😘

ممنونم عزيزم  

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خیلی وحشتناک سردرد میگیرم 

سرم گیج میره،حالت تهوع اما فقط حالت تهوع هس و این خیلی رو اعصابمه😖تا۴روز جنازم کلن

مجردی اصلا درد نداشتم متأهل ک شدم اینطوری شدم😑😐😳

منم همینجوری بودم از مجردی و هنوزم هستم

دکتر گفت سندروم پیش از قاعدگیه

حالت تهوع. سرگیجه. درد شدید. جوری که حتی کش شلوار رو هم نمیتونم تحمل کنم که رو شکمم بمونه

با هیچی هم خوب نمیشم. 

فقط جدیدا دمکرده اویشن و پونه کوهی میخورم.چند روز قبل از پریود و زمان پریود

خیلی تاثیر داشت و بهتر شدم

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

ببین علائمت دقیقا مثه منه منم باین شدت درد داشتم شبا خوابم نمیبرد دکترم چون مجردی کاری از دسش برنمیاد فقط مسکن میده تو از شیاف دیکلوفناک استفاده کن بهت قول میدم ک دردی حس نکنی هر دوازده ساعت یه دونه ضررشم خیلی کمتر از قرصو امپوله

2740
منم مثل تو هستم  کلا زندگی دو روز اول عادت ماهیانه فلج میشه برام

آخ آخ فردا دانشگاه دارم نمیتونم برم

فکر کنم حذف شم😔😔😔 بدبختی اینکه هر کسی درکت نمیکنه اونایی که دوران پریودشونو اصلا متوجه نمیشن خیلی خوشبختن

منم حالت تهوع میگیرم ولی تاحالا بالا نیاوردم بخاطرش 

فقط یه بار انقدر درد شدید داشتم که همش میگفتم میدونم که دارم میمیرم میگفتم فقط بمیرم که دردش بره بعد که رفتم دکتر فهمیدم یه کیست 5سانتی داشتم که با دوماه دارو خوردن ازبین رفت

آرامش
آخ آخ فردا دانشگاه دارم نمیتونم برم فکر کنم حذف شم😔😔😔 بدبختی اینکه هر کسی درکت نمیکنه اونایی که ...

اره من بعضی از دوستام اصلا متوجه نمیشن کی عادت میشن کی نمیشن 

خیلی جالبه ولی خوب سیستم بدنشون هست دیگه 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
2706