2737
2739
عنوان

خانماتوروخداکمک

113 بازدید | 7 پست

دخترم یکسال وچهارماهش شپش زده سرش هنوزتوتخم چی بزنم سریع ازبین بره؟

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …

من سر پسرم و شامپو از داروخونه خریدم بعد خودش شونه ریز داشت سرشو شستم بعد با شونه خیییلی کشیدم  بعد اسفند و دم کردم زدم ابشو تو سرش بعدم سرکه سیب بعد نرم کننده خییییلی زیاد باهمون شونه دنده ریزا از هر زاویه ای تو سرش کشیدم خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر پسرم و شامپو از داروخونه خریدم بعد خودش شونه ریز داشت سرشو شستم بعد با شونه خیییلی کشیدم   ...

دخترم اصلانمیزاره اعصابم خوردشده.شامپوخوبه؟چقدطول کشیدازبین رفت

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
2731
دخترم اصلانمیزاره اعصابم خوردشده.شامپوخوبه؟چقدطول کشیدازبین رفت

اره گلم شامپو خیلی خوبه برو داروخونه بگو شامپو برای شپش میخوام..اگه میتونی نرم کننده هم خیلی خوبه زیاد بزن رو سرش بعد شونه کن به جهت های مختلف

اره گلم شامپو خیلی خوبه برو داروخونه بگو شامپو برای شپش میخوام..اگه میتونی نرم کننده هم خیلی خوبه زی ...

ممنونم 

2738