2737
2739
عنوان

مادرشوهرم وقت و بی وقت میاد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 9182 بازدید | 84 پست
چرا چاق شدی؟ چرا لاغر شدی؟ چرا نهار اینو درست کردی؟ چرا سرکار نمیری؟ حوصله ات سر نمیره؟ چرا عکس منو ...

وا چ سوالای ببخشیدا احمقانه ای من کلا بابی احترامی مخالفم ولی در یک همچین مواقعی جواب ادمای فضولو باید تا میتونی به سردی بدی یا طوری جواب بدی که خیط شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی اومد برو تواتاقت بگو خوابم میاد یاهم برو بمون تو اشپزخونه.بیرونم نیا شوهرتم که خونه نبود درو با ...

ببین این پرو تر از این حرفاست یه بار توی زانوم آمپول زده بودم دکتر گفت پاتو تکون نده بخواب اومده بود انقدر توی گوش شوهرم گفت دروغ میگه فیلمشه شوهرم حسابی باهام دعوا کرد

2731
انسانیت ومحبتم تعطیل البته دنیا گرده یه روز همینجوری کاشته میشی پشت در یکی مثله خودت

من انقد سرتق نیستم که برم خونه یکی پشت درم کاشته بشم انقد شعور دارم خودمو کوچیک نکنم بعدش همیشه منتمو میکشن جایی برم 

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤
2738
یه لحظه تصورش کردم داروغه رو. با گرز و شمشیر ایستاده بالاسرت منتظره به مادرش چیزی بگی😹😹😹

نه بابا خود ثریا داروغس

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
چقد ادما خودخواه شدن ادم یک عمر جوونیشو هدر بده بچه بزرگ کنه بعد عروس......

آخه بیاد احترام منو حفظ کنه دخالت نکنه شوهرم میخواد یه میوه تعارف کنه میگه شیرمو حلالت نمیکنم اگر توی خونه کار کنی این مادره ؟ خدا ازش نگذره

انسانیت ومحبتم تعطیل البته دنیا گرده یه روز همینجوری کاشته میشی پشت در یکی مثله خودت

پسر بزرگ کرده مادر این دختر بچه بزرگ کرده مگه قراره هرکی بچه بزرگ کرد زندگی به کام عروسش تلخ کنه واقغا تاسف باره ....انگار بزرگش کرده همه اختیار زندگیش باید دست مادرش باشه..موافف نیستم درو روز بار نکنه اما اونم نباید هر روز بیاد شاید این خانم برنامه برا خودش و شوهرش داشته باشه

لطفا کمی عدالت...

خدایا شکرت  
2706