2733
2739
عنوان

مادرشوهرم وقت و بی وقت میاد خونمون

9180 بازدید | 84 پست

سلام

مادرشوهرم خیلی به من بدی کرده و میکنه و من ازش متنفرم وقت و بی وقت پا میشه میاد خونه ما سرزده روز تعطیل وقت استراحت وقتی هم میاد همش نظر میده اینو چرا گذاشتی اونجا اونو چرا اینجوری کردی شوهرمم که عین یک آدم پخمه از اومدن مادرش حال میکنه و خوشحال میشه و وقتی میگم چرا مامان انقدر نظر میده میگه نه منظوری نداره تو سخت نگیر ولی بخدا جونمو به لبم رسونده

خلاصه کسی تجربه داشته بتونه کمکم کنه چه جوری رفتار کنم کمتر پاشه بیاد اینجا؟

مثل من

تازه من با شوهرم حرف میزنم جوابمو میده داروغه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی اومد برو تواتاقت بگو خوابم میاد یاهم برو بمون تو اشپزخونه.بیرونم نیا شوهرتم که خونه نبود درو باز نکن دروغهای تابلو بهش بگو مثلا بگو تو حموم داشتم لباس میشستم یابگو خواب بودم نشنیدم یاهم بگو کار داشتم وقت مهمونبازی نداشتم

راه حلت فقط اینه  من به چنفریاد دادم جواب گرفتن

خدایاخودت مراقب ادمهای خوب زندگیم باش❤❤❤
2738
مثلا چی میگه؟

چرا چاق شدی؟ چرا لاغر شدی؟ چرا نهار اینو درست کردی؟ چرا سرکار نمیری؟ حوصله ات سر نمیره؟ چرا عکس منو نذاشتی توی دکور؟ اینو چند خریدی؟ چقدر اسراف کاری؟

وای ماهم تویه حیاطیم هردقه میومد۲ساعت مینشست مثلا۱۱شب بعدمن کم محلی کردم دیگه زیادنمیاد.میومدفیلم نگاه میکردبعدشوهرم میزدشبکه ورزش پامیشدمیرفت😆

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        
چه انتظاری داری خب مادرشه .

منم مادر دارم بخدا سالی دوبار به زور انقدر بهش میگم که میاد. یه بارم داداشم اینورا کار داشت یه سر اومد اینجا شوهرم غر زد به من خب چرا مادرش هر روز میاد؟

وقتی اومد برو تواتاقت بگو خوابم میاد یاهم برو بمون تو اشپزخونه.بیرونم نیا شوهرتم که خونه نبود درو با ...

انسانیت ومحبتم تعطیل البته دنیا گرده یه روز همینجوری کاشته میشی پشت در یکی مثله خودت

2706