2737
2739
عنوان

تا حالا شده شوهرتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 40 پست
یه نرم افزار دقیق مسیر یابی  و ترافیک و تخمین مدت سفر و  پیشنهاد بهترین گزینه برای سفر درو ...

نه عزیزم اپ استودارم منظورم اینه فکر نکنم اپ استور برنامه ویز رو داشته باشه خصوصاهم که میگن برنامه های ایرانی رو دیگه پشتیبانی نمیکنه ایفون

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
خوب مشکل اینه که چرا همش من  چرا سکان زندگی همش باید دست من باشه

دختر خوب !

ب این نمی گن  سکان زندگی ک ...

ایشون  تو این زمینه مهارت ندارن ؛ مثل شما  ک در فلان زمینه خاص ،  مهارت ندارید و ممکن خیلی ماهر نباشید ...

سخت نگیرید بنظرم ،  اونم سر موضوعی ک راه حل داره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم اپ استودارم منظورم اینه فکر نکنم اپ استور برنامه ویز رو داشته باشه خصوصاهم که میگن برنامه ه ...

اینو سرچ کنید  یحتمل براتون بیاره( waze( 

امتحانش ضرر نداره 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
یه آقای اینطوری میشناسم. تقریبا هر جا بخواد بره گم میشه. بالاخره هر ادمی نقطه ضعفی داره اینم نقطه ضع ...

اگه فقط نقطه ضعفش این بود خوب بود یه عالمه نقطه ضعف داره و جالب اینکه اشلا نمیخواد قبولرکنه اینجوریه

همین که تواین وضع اقتصادی پولی درمیاره که شما راضی ای، کافیه الان همه موندن تو این شرایط همه مردها ...

زرنگ بودن هم مهمه که اصلا نیست یا کلا همیشه سرش کلاه میذارن یا از حق خودش نمیتونه دفاع کنه یا حق خودشو بگیره و ....‌.

2738
اگه فقط نقطه ضعفش این بود خوب بود یه عالمه نقطه ضعف داره و جالب اینکه اشلا نمیخواد قبولرکنه اینجوریه

من که هر کسی رو دیدم نقطه ضعفهای زیاد داشت. و اینکه مردها معمولا عیب و ایراد خودشون رو نمیپذیرن چون اینطور بهشون تلقین شده که اعتراف به ضعف براشون حقارت آمیزه

اینو سرچ کنید  یحتمل براتون بیاره( waze(  امتحانش ضرر نداره

عزیزم پیداکردم از اپ استور مرسی 

فقط مشخص میکنه راهو؟دیگه ادم گم نمیشه؟اسم خیابونارم مینویسه؟مال هرشهر جداس؟

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
عزیزم پیداکردم از اپ استور مرسی  فقط مشخص میکنه راهو؟دیگه ادم گم نمیشه؟اسم خیابونارم مینویسه؟م ...

وقتی دان شد 

یه آدرس رو بهش بدید  و ببینید چقدر واضح و راحت آدرس  رو  بهتون نشون میده  با جزئیات.... تایم سفر  و بهترین مسیر و کوتاه ترین مسیر رو براتون میاره