2737
2734
عنوان

تا حالا شده شوهرتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودم اینجوریم.تو درس و از نظر بهره هوشی خوبم ولی آدرسو بلد نمیشم. بار هاشده میرم بازار شهرمون ب ...

وای منم یادم میره ماشینوکجاپارک کردیم🤣🤣

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️
داریم ولی استفاده نمیکنه  منم دیگه جوش اوردم هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم به خدا دیگه از دست ک ...

ب جای حرص خوردن

خودتون  مسیر رو تو گوشی تون بزنید  و گوشی رو بذارید  روی داشبورد ... خودشون بعد از مدتی عادت می کنن و دیگه  بدون  ویز  رانندگی نمی کنن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ی بار با دوستم قرار داشتیم بیرون. زنگ زد که بهش بگم کجا منتظرشم.داشتم آدرسو براش میگفتم دیدم شوهرم غش کرده از خنده🤪🤪

گوشیو ازم گرفت آدرسو بهش داد گفت نزدیک بود بنده خدا از ناکجا آباد سردربیاره

امضا🤔
2738
خانمها به نظرم طبیعیه ولی اقایون نه !!!!! به خاطر همین اثلا باهاش مسافرت نمیرم چون همش یا گم میکنیم ...

حالا غرورشو خرد نکن  بنده خدارو  برا مرد بد بلد نباشه , عیب نداره  انقد مهم نیست تو که بلدی خداروشکر بهش بگو

نرم افزار  ویز  رو  روی گوشی هاتون نصب کنید  هر دو  راحت میشید

چیه چجوریه؟مال هرشهری جداس؟من ایفون دارم اپ استورنداره ازکجادان کنم گومبولی جونم

من چندروزپیش باید میرفتم روگذراستباهی رفتم زیرگذر این همینجوری مستقیم میرفت بریده هم نبودبرگردم همینجوری مجبوربثدم مستقیم برم هیچ جاروهم نمیشناختم اون قسمتارو 

بالاخره یه دوربرگردون پیداکردمو موقع رسیدن به مقصد جزیی تصادف کردم😅🤕

چیه چجوریه؟مال هرشهری جداس؟من ایفون دارم اپ استورنداره ازکجادان کنم گومبولی جونم

یه نرم افزار دقیق مسیر یابی  و ترافیک و تخمین مدت سفر و  پیشنهاد بهترین گزینه برای سفر درون شهری و .... ست

راستش شما ک  اپ استور ندارید ؛  نمی دونم چطور باید دان ش کنید ....  از خدمات  یا فروشنده گوشی بپرسید ؛ حتما کمک تون می کنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

کلا تو هر مواردی نمیشه بهش تکیه کرد با خیال راحت هیچی بلد نیست بعد دنبالشم نمیره یاد بگیره میگم بلد نیستی اشکال نداره قبلش میخ ایم راه بیافتیم پرس و جو کن یا سرچ کن یا ...‌‌ولی اصلا اهمیت نمیده 

دیروز یه مسیر نیم ساعته رو ۲ ساعته رفتیم