2737
2739

دلم شکست ازتون😞😞😞😞😞

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شخصا اگر تجربه شو  یا اطلاعات شو داشته باشم ؛  راهنمایی می کنم و بی تفاوت رد نمیشم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بیا چسب زخم بزن به دلت

حالا قهرنکنی بری

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
اگه همه ی تاپیکات مثل این تاپیکته که فقط میای یه چیزی میگی و میری دیگه جایی برای ناراحتی نمیمونه

چی بگم😞جوابمو ندادن دیگ

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪
ناراحت نشید . هر سوالی دارید از خودم بپرسید    

چهار روز پیش سقط هشت هفته ایی بی دلیل داشتم حالا از دیشب لرز میکنه بدنم نگرانم علت از چی میتونه باشه عادیه؟یا علایم عفونته؟

چهار روز پیش سقط هشت هفته ایی بی دلیل داشتم حالا از دیشب لرز میکنه بدنم نگرانم علت از چی میتونه باشه ...

واقعا به نظرتون این سوال جاش توی نی نی سایته ؟! شما الان باید به دکتر متخصص مراجعه کنید ! آخه ما چی از سقط جنین و لرز سر در میاریم . اون هم بدون معاینه و از پشت اینترنت  

2706