2737
2739

چهار روز پیش سقطه هشت هفته ایی بی دلیل داشتم خود ب خود سقط شد حالا از دیشب نمیدونم چرا یهو لرز میگیرم و احساس میکنم سرما رفته تو استخونم خطرناکه؟؟؟؟؟

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

ینی علایم عفونته؟؟؟؟ولی دکتر بهم آنتی بیوتیک داده خونریزمم قط شده تقریبا 

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر خب عزیزم

دیروز رفتم یه سری قرصایی داد ولی از دیشب اینجور شدم

2731
دکتر برو.شاید فشارت پایین یا بالا باشه. یا عفونت. داری..شایدم چیزی نیست به امیدخدا..مراقب خودت باش ب ...

مرسی گلم 

2738
اونوقت میگی چرا نمیاین قهرم میکنی اخه من مجردم.رشته امم فرق داره.چیکار کنم برات

کلی گفتم گلم❤️

تجربه ندارم

شايد فشارت بالا پايين شده 

ژله و اناناس بخور خوبه براى درد و التهاب

غذاى گرمم شنيدم براى بعد سقط و زايمان خوبه

حتما بعدش بايد سونو هم انجام بدى كه خدايي نكرده بقاياش نمونده باشه

تجربه ندارم شايد فشارت بالا پايين شده  ژله و اناناس بخور خوبه براى درد و التهاب غذاى گرمم شن ...

مرسی گلم❤️❤️❤️❤️