2733
2739

این سوال خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده.من نامزدم خیلی سنتی و مومنه و یکمی هم بدبینه.البته هنوز عقد نکردیم.واسم سواله بعد از محرم شدن چجوری باهاش برخورد کنم که نه فک کنه جلف و وقیحم و نه فک کنه سردم.میترسم مثلا راحت باهاش برخورد کنم و فکر کنه قبلا باکسی بودم...نظرشما چیه.لطفا کساییکه خودشون و نامزدشون سنتی و کمی مذهبی بودن تجربشونو بگن مرسی.

ممنون میشم یه صلوات برا حاجتم بفرستی❤

خودت باش همین کافیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا تازه کیف دنیا را میکنه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2740

برامن مذهبی نیست ولی بهتره متعادل شروع کنی و متناسب با رفتار اون پیش بری من مذهبی میشناختم نذاشت یه هفته از عقد بگذره برا انجام کارش🙄

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

ببین یه دفه همه گرم بودنت رو براش رو نکن بزار یه حوری رفتار کن که انگار اون ازت میخواد و یادت میده و تو هم هماهنگ با اون پیش میری بزار اون پیشقدم بشع

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2706